Toruńska policja poszukuje rozbójnika z autobusu MZK. Poznajesz go? [FOTO]

Sprawy kryminalne, Toruńska policja poszukuje rozbójnika autobusu Poznajesz [FOTO] - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 2
  • Fotka nr 1 z 2
Portal ototorun.pl 13/08/2019 09:42

Policjanci z Torunia ponownie apelują - za pośrednictwem mediów - o pomoc w ustaleniu personaliów rozbójnika z naszego miasta. Rozpoznajesz go? Zgłoś się do Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.

Przypomnijmy - sprawa dotyczy zdarzenia, do jakiego doszło kilka tygodni temu, a dokładnie 10 lipca ok. godz. 22:00 przy ulicy Chabrowej w Toruniu - na wysokości posesji nr 24. Jak wynika z ustaleń policji, napastnik jechał razem ze swoją ofiarą autobusem MZK linii nr 27. Kiedy pokrzywdzony wysiadł, ten dogonił go i zerwał mu z głowy czapeczkę.

– Gdy pokrzywdzony zaczął go gonić i próbował odzyskać utracone mienie rozbójnik zatrzymał się, wyciągnął pałkę teleskopową i zagroził mężczyźnie jej użyciem. Pokrzywdzony wystraszył się, a sprawca oddalił z miejsca zdarzenia - mówi Wojciech Chrostowski, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.

Sprawca w momencie popełnienia tego przestępstwa był ubrany w ciemną bluzę z kapturem, ciemne krótkie spodenki i czapeczkę z daszkiem, przez ramię miał przewieszoną torebkę.

Sprawę prowadzą policjanci pod nadzorem prokuratury. Wizerunek mężczyzny, który dopuścił się kradzieży rozbójniczej zarejestrowały kamery monitoringu. Funkcjonariusze liczą na Waszą pomoc. – Prosimy o kontakt osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub rozpoznają osobę przedstawioną na zdjęciach - dodaje Wojciech Chrostowski.

Kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu: ul. Grudziądzka 17, tel. (056) 641 26 07 albo z numerem alarmowym 112. 

*

Jeśli byłeś świadkiem jakiegoś zdarzenia, masz problem i chcesz go nagłośnić, czy po prostu masz do nas jakieś pytanie - napisz na naszego e-maila: [email protected]

(AM)

fot. Komenda Miejska Policji w Toruniu

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

rozbójnik z torunia, autobus mzk, komunikacja miejska toruń, poszukiwany - komentarze opinie

  • gość 2019-08-14 09:29:29

    Parę razy widziałam go jak wsiadał na przystanku PKP w autobus nr 12 i wysiadał na Rapackiego z dwójką kolegów. Raz grozili jakiemuś chłopakowi, że go pobiją jak wysiądzie. Wyglądał na ok. 17 lat.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama