Inne dyscypliny, Toruńska Beach Soccera półmetku - zdjęcie, fotografia
Arkadiusz Kobyliński 06/08/2019 09:00

Kolejna kolejka Toruńskiej Ligi Beach Soccera za nami. Tym razem na Plaży Plazy rozegrano cztery spotkania. 

To już czwarta z zaplanowanych siedmiu kolejek tegorocznej Toruńskiej Ligi Beach Soccera. Jak do tej pory komplet meczów ma na swoim koncie Zgoda Chodecz BST, która do tej pory nie zaznała goryczy porażki. Za to już czterokrotnie zaspokoiła swój apetyt na zwycięstwo. Tym razem pewnie pokonała ASPN Viking Aleksandrów Kujawski 9:3. 

Jako ciekawostkę można podać fakt, że w niedawno rozegranym turnieju finałowym pierwszej ligi, właśnie gracze Zgody, zdobywając 34 bramki, okazali się najskuteczniejszą ekipą całej imprezy. Tę dobrą dyspozycję strzelecką potwierdzają, jak widać, również w meczach ligowych. 

W dwóch kolejnych pojedynkach zespół CHFT Chełmża zmierzył się z toruńskimi drużynami. Pewnie wygrał z OK Serwis 10:2. Po zaciętym spotkaniu pokonali FC Toruń 7:6. W starciu dwóch toruńskich ekip FC Toruń wygrał z Apacz Toruń. “Apaczom” ani razu nie udało się znaleźć drogi do bramki rywali i stąd rezultat 3:0.

Kolejna seria gier o mistrzostwo Torunia zostanie rozegrana 10 sierpnia.

(Arkadiusz Kobyliński)

fot. facebook.com/TorunPlaza

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

beach soccer, plaza, toruń plaza, boisko, toruńska liga beach soccera, chełmża, zgoda chodecz - komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Usługi rachunkowo-księgowe

Licencjonowane Biuro Rachunkowe Emilia Dryps: - uprawnienia Ministra Finansów, wieloletnie doświadczenie, - KPiR, ryczałt ewidencjonowany, -..


Reklama
 Reklama