14°C bezchmurnie

Toruńska firma podbija USA! Rozmawiamy z Markiem Kalińskim [WIDEO]

Mamy środę, więc czas na kolejną rozmowę w ramach naszego cyklu "Tak się robi biznes w Toruniu!". Dziś w Centrum Wsparcia Biznesu rozmawiamy z twórcą marki Candellana, Markiem Kalińskim.

Jak zbudować swoje przedsiębiorstwo w naszym mieście? Jak poradzić sobie z problemami na rynku? Jak sprzedać i dobrze wypromować produkt? O tym i nie tylko dowiecie w ramach cyklu rozmów „Tak się robi biznes w Toruniu”. Dziś swoimi spostrzeżeniami podzieli się Marek Kaliński, czyli twórca marki Candellana.

Candellana jak sama nazwa wskazuje zajmuje się świecami. Jednak oczywiście nie są to zwykłe produkty, które znajdziemy w przeciętnym hipermarkecie. Twórca marki Marek Kaliński starał się stworzyć coś oryginalnego i chyba mu się udało. Dziś jego świeczki kupują między innymi wielkie koncerny w USA i na całym świecie.

- Candellana powstała z pasji tworzenia rzeczy pięknych. Kolekcja świec o zaskakujących kształtach, którą Państwu prezentujemy, to wynik naszej wyobraźni, zdobytego doświadczenia i bezgranicznego zamiłowania do designu - czytamy na stronie internetowej firmy.

Więcej na temat Candellany przeczytacie TUTAJ.

Tymczasem zapraszamy Was do obejrzenia wywiadu ze wspominanym już Markiem Kalińskim.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


Toruńska firma podbija USA! Rozmawiamy z Markiem Kalińskim [WIDEO] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się