Torunianin zwyciężył w programie „Love Island. Wyspa miłości”

Ciekawostki, Torunianin zwyciężył programie „Love Island Wyspa miłości” - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 3
  • Fotka nr 1 z 3
  • Fotka nr 2 z 3
Portal ototorun.pl 18/10/2019 15:00

Zakończyła się pierwsza edycja programu "Love Island. Wyspa miłości". Zwycięzcami zostali Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak z Torunia.

Love Island. Wyspa miłości to program telewizji Polsat dla osób, które chciały przeżyć przygodę życia w słonecznej Hiszpanii. Do luksusowej willi wprowadzali się uczestnicy i zaczynali rozgrywkę od wyboru partnera. Wszystkie perturbacje sercowe non stop śledziły kamery, do tego pary dostawały specjalne zadania do wykonania. Z reality show odpadały osoby wskazane przez widzów. Ich miejsce zajmowali nowi.

Program szybko stał się bardzo popularny, zgromadził tysiące fanów, którzy regularnie śledzili losy mieszkańców luksusowej willi w słonecznej Hiszpanii za pośrednictwem telewizji oraz aplikacji internetowych. Losy uczestników Love Island na pewno obserwowali także mieszkańcy naszego miasta, bowiem w willi o zwycięstwo do samego końca walczyło dwóch uczestników z Torunia - Oliwia Miśkiewicz i Mikołaj Jędruszczak.

W finałowej rozgrywce znaleźli się Oliwia i MaciekMarietta i Franek oraz Sylwia i Mikołaj.  Po sześciu tygodniach niesłabnących emocji, widzowie za pośrednictwem aplikacji obdarzyli największą sympatią Mikołaja oraz Sylwię. Para nie tylko wygrała program, ale także zdobyła 100 tysięcy zł.

Mikołaj Jędruszczak to bardzo dobrze znany tenisista z naszego miasta. Jest wychowankiem klubu Start Wisła. Zdobywał mistrzostwo Polski w singlu i w deblu we wszystkich kategoriach wiekowych. W 2013 roku zajął nawet trzecie miejsce w prestiżowym plebiscycie na „Najpopularniejszego Sportowca Torunia” i wyprzedził między innymi Adriana Miedzińskiego czy Pawła Przedpełskiego. Swego czasu był notowany na 121. pozycji w rankingu ITF. Aktualnie jest trenerem tenisa i mieszka w Warszawie.

(AM)

fot. materiały prasowe 

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

 

mikołaj jędruszczak, love islands, toruń, sylwia, torunianin - komentarze opinie

  • Franz - niezalogowany 2019-10-19 06:22:15

    ojojoj... tak śledziłem, że aż baterie w pilocie mi się same ładowały, bo nie przełączałem tak górnolotnej rozrywki...

  • satanistka - niezalogowany 2019-10-22 06:17:26

    Obecne tv to kloaka,nikt normalny nie ogląda takiej uryny.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama