29°C bezchmurnie

Torunianin w Top Model. Jeden z jurorów porównał go do znanego aktora

Relaks, Torunianin Model Jeden jurorów porównał znanego aktora - zdjęcie, fotografia

Wystartowała kolejna edycja popularnego programu stacji TVN.

Bardzo dobre wrażenie na jurorach zrobił Franciszek Strąkowski z Torunia. To jeden z uczestników 7 edycji programu Top Model. 26-latek mieszka w Toruniu, skończył finanse i rachunkowość oraz amerykanistykę. Aktualnie jest marketingowcem w firmie Neuca.

W drugim odcinku show zaprezentował się jury. Marcin Tyszka porównał go do... popularnego aktora. - Wygląda jak Orlando Bloom - powiedział fotograf. Wszyscy członkowie jury byli na "tak". A to oznacza, że Franciszka Strąkowskiego zobaczymy w kolejnym etapie programu. Trzymamy za niego mocno kciuki!

W nowej edycji Top Model o szansę na karierę w modelingu rywalizować będą dziewczyny i chłopaki! Do programu zgłosiło się wielu panów o nieprzeciętnym wyglądzie i ciekawej osobowości, przed dziewczynami więc mocna konkurencja… Ale wygrać może tylko jedna osoba. Zwycięzca opuści studio ze 100 tys. złotych w gotówce! Czeka na niego również kontrakt z agencją modelek i modeli oraz okładka w miesięczniku Glamour.

W nowej edycji uczestnicy staną przed wieloma wyzwaniami. Niejednokrotnie będą musieli przełamać własne lęki i uprzedzenia. Na miano Top Model trzeba będzie porządnie zapracować!

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński będą poszukiwać tego "czegoś". Modele i modelki muszą bowiem zrobić niesamowite wrażenie od pierwszej sekundy.

Kolejny odcinek Top Model na antenie TVN już w poniedziałek o godz. 21:30.

Prezentację z udziałem torunianina znajdziecie KLIKNIJ TUTAJ

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


top model, franciszek strąkowski, neuca - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się