0°C zamglenie

Torunianie chcą Starbucksa! Tymczasem kawiarnia powstała w...

Relaks, Torunianie chcą Starbucksa! Tymczasem kawiarnia powstała - zdjęcie, fotografia

Największa na świecie sieć kawiarni jest już w naszym regionie!

Niestety, nie jest to Toruń. Nowy Starbucks powstał w Bydgoszczy, w Zielonych Arkadach. Jest to kolejne polskie miasto, w którym otwarta została ta amerykańska sieciówka. Kawiarnie znajdują się już w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Szczecinie, Łodzi, Gdańsku i Gdyni.

Czy Starbucks powstanie też w naszym mieście? Na pewno chcieliby tego mieszkańcy Torunia, którzy na Facebooku utworzyli nawet specjalną społeczność pn. Chcemy Starbucks w Toruniu z ponad 2600 polubieniami. Ta liczba lajków o czymś świadczy i nie przeszła bez echa...

- Moi drodzy! Firma AmRest jest zaskoczona ilością osób zaintersowanych kawiarnią Starbucks w Toruniu. Otrzymaliśmy informację, że w najbliższych planach otwarć punktów wezmą pod uwagę Toruń! Plany co do miejsca w którym będzie się ona znajdowała nie są znane - czytamy na FB Chcemy Starbucs w Toruniu.

Co prawda jest to post z 30 lipca 2016 roku, ale chyba nikomu nie przeszła ochota na dobrą kawę :) Jak na razie musimy zadowolić się Starbucksem w Bydgoszczy, który powstał w miniony piątek w Zielonych Arkadach (Centrum Handlowe).

Redakcja Oto Toruń.pl napisała maila do sieci kawiarni z pytaniem o najbliższe plany rozwoju. Czekamy na odpowiedź...

fot. news.starbucks.com

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Torunianie chcą Starbucksa! Tymczasem kawiarnia powstała w... komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ototorun.pl