21°C bezchmurnie

Torunianie chcą Starbucksa! Tymczasem kawiarnia powstała w...

Relaks, Torunianie chcą Starbucksa! Tymczasem kawiarnia powstała - zdjęcie, fotografia

Największa na świecie sieć kawiarni jest już w naszym regionie!

Niestety, nie jest to Toruń. Nowy Starbucks powstał w Bydgoszczy, w Zielonych Arkadach. Jest to kolejne polskie miasto, w którym otwarta została ta amerykańska sieciówka. Kawiarnie znajdują się już w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Szczecinie, Łodzi, Gdańsku i Gdyni.

Czy Starbucks powstanie też w naszym mieście? Na pewno chcieliby tego mieszkańcy Torunia, którzy na Facebooku utworzyli nawet specjalną społeczność pn. Chcemy Starbucks w Toruniu z ponad 2600 polubieniami. Ta liczba lajków o czymś świadczy i nie przeszła bez echa...

- Moi drodzy! Firma AmRest jest zaskoczona ilością osób zaintersowanych kawiarnią Starbucks w Toruniu. Otrzymaliśmy informację, że w najbliższych planach otwarć punktów wezmą pod uwagę Toruń! Plany co do miejsca w którym będzie się ona znajdowała nie są znane - czytamy na FB Chcemy Starbucs w Toruniu.

Co prawda jest to post z 30 lipca 2016 roku, ale chyba nikomu nie przeszła ochota na dobrą kawę :) Jak na razie musimy zadowolić się Starbucksem w Bydgoszczy, który powstał w miniony piątek w Zielonych Arkadach (Centrum Handlowe).

Redakcja Oto Toruń.pl napisała maila do sieci kawiarni z pytaniem o najbliższe plany rozwoju. Czekamy na odpowiedź...

fot. news.starbucks.com

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Torunianie chcą Starbucksa! Tymczasem kawiarnia powstała w... komentarze opinie

  • gość 2018-04-10 16:16:08

    Przestańmy się błaźnić. To uwłaczające, żeby aż tak błagać jakąś tam sobie kawiarnię o to by się otworzyła w naszym mieście. Nie macie krzty honoru? Kiedyś też byłem tzw. fanem tej sieciówki, ale to było dawno, dojrzałem. Mieszkałem kilka lat w Londynie, gdzie miałem ten lokal w każdej nawet najbrzydszej najmarniejszej dzielnicy. Coś jak u nas Żabka na każdym prawie rogu. Już dawno przestałem się tym podniecać, bo choć to dobra kawa (szczególnie mrożona), to jednak to szczyt wieśniactwa. Mają dobrą kawę, ale tak powinno być. Już dawno skończył się PRL i jakość powinna być normą. Dobrej kawy zresztą można napić się w wielu miejscach - także w Toruniu, tak tak kochani. Sieciówka dotychczas miała gdzieś wasze prośby, niech nie udają że dopiero teraz dowiedzieli się o waszej akcji. Wiem, bo kiedyś też udzielałem się i obserwowałem ten temat na fb. Pewnie kiedyś tam w końcu coś otworzą w Toruniu, ale dla mnie nie będzie to na pewno nic wyjątkowego. Dla wielu innych osób myślę że także nie. Przegapili moment żeby się u nas otworzyć, a przez ten czas sporo entuzjazmu na pewno zeszło z ludzi, no i korzystała konkurencja. Potencjalny zysk (chociażby starówka cały rok z turystami) przeszedł im koło nosa. Ale cóż, tak chcieli ich menadżerowie. Nic nam do tego. Nie mówię, może kiedyś tam zajrzę, albo i nie, jak gdziekolwiek i tyle.

Dodajesz jako: Zaloguj się