„Toruń za Pół Ceny”. W weekend zniżki w ponad 200 punktach w Toruniu

Komunikaty, „Toruń Pół Ceny” weekend zniżki ponad punktach Toruniu - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 3
  • Fotka nr 1 z 3
  • Fotka nr 2 z 3
Filip Sobczak 09/10/2019 10:49

Już w najbliższy piątek (11 października) startuje kolejna edycja akcji "Toruń za Pół Ceny". Mieszkańcy Torunia i turyści skorzystają z rabatów w ponad 200 miejscach.

W tym tygodniu odbędzie się już 17. edycja tej niezwykle popularnej toruńskiej akcji. Pierwszy raz z rabatów podczas "Toruń za Pół Ceny" mogliśmy skorzystać dziewięć lat temu. Wtedy w akcji uczestniczyło zaledwie 50 podmiotów. Dziś jest ich cztery razy więcej.

– Już od kilku lat jesienne edycje organizowane są coraz później, a wiosenne szybciej. Wszystko po to, aby przyciągnąć turystów do Torunia także poza szczytem sezonu turystycznego. Uczestnicy akcji i partnerzy tego od nas oczekują – wyjaśnia Ewa Banaszczuk-Kisiel, dyrektor Wydziału Promocji i Turystyki Urzędu Miasta Torunia.

Gdzie konkretnie możecie spodziewać się sporych rabatów? "Toruń za Pół Ceny" odbędzie się w wielu miejscach w Toruniu. Interesująco zapowiada się między innymi NOC ZAKUPÓW w Toruń PLAZA - akcja odbędzie się w piątek od 19:00 do 23:00. W "TzPC" bierze udział także Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy. Tam za zwiedzanie interaktywnych wystaw w dniach 12-13 października 2019 roku w godz. 11:00-17:00 zapłacicie zaledwie 9 złotych.

Oczywiście "Toruń za Pół Ceny" odbędzie się także na toruńskiej starówce. Aż -50% na wybrany asortyment oferuje Jubiler Karkosik, również za połowę ceny można otrzymać niektóre produkty w Optometrii Karczewski. Z rabatów skorzystacie także między innymi w Hotelu Filmar czy Aquaparku Olender.

– Co roku przygotowana oferta jest coraz szersza. W pierwszych edycjach, w gronie partnerów były w większości punkty gastronomiczne, teraz przez te kilka dni można wziąć lekcję tańca czy kupić biżuterię za pół ceny. Cieszy nas to, że kiedy powstaje nowa restauracja to jej właściciele widzą w akcji okazję do promocji - mówi Monika Dejnecka, koordynatorka zgłoszeń do Torunia za pół ceny.

Pełna oferta jest dostępna na oficjalnej stronie akcji torunzapolceny.pl

(FS)

fot. Małgorzata Litwin/UMT

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

toruń za pół ceny, toruń, starówka, plaza, noc zakupów - komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama