9°C słabe opady deszczu

Toruń z dostępem do morza? W tym tygodniu to możliwe [FOTO]

To, co w Toruniu najważniejsze, przez kilka dni można znaleźć także w Sopocie.

W niedzielę 1 lipca na Placu Przyjaciół Sopotu stanęło miasteczko promujące nasze miasto. Z kolei od poniedziałku do najbliższej niedzieli można je znaleźć przy plaży na molo. Miasteczko ma do zaoferowania wiele atrakcji związanych z Toruniem, można na przykład wziąć udział w warsztatach wypiekania pierników, robienia lalek, wyrobów garncarskich, czy spotkać średniowiecznych rycerzy.

Przedstawiciele Torunia w Sopocie to część większego przedsięwzięcia, które ma na celu promocję naszego miasta w tym nadmorskim kurorcie. Niedzielne atrakcje cieszyły się dużą popularnością, a oprócz warsztatów i pokazów rycerskich i teatralnych, nie zabrakło części sportowej w postaci pokazu kolarek z TKK Pacific Toruń. Każdy chętny mógł także spróbować swoich sił na symulatorze wyścigu kolarskiego.

Z kolei od poniedziałku przy stoisku można dowiedzieć się sporo o atrakcjach turystycznych naszego miasta i wziąć udział w konkursach z nagrodami. Ponadto na Placu Przyjaciół Sopotu oraz wzdłuż alei Niepodległości wiszą flagi promujące Toruń.

W akcji promocyjnej nie mogło zabraknąć oczywiście kwestii rozwoju gospodarczego naszego miasta. Od dziś zajmują się tym pracownicy Centrum Wsparcia Biznesu, którzy właśnie dołączyli do miasteczka.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


Toruń z dostępem do morza? W tym tygodniu to możliwe [FOTO] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się