Toruń i okolice bez prądu? Zobacz, kiedy na to trzeba się przygotować...

Komunikaty, Toruń okolice prądu Zobacz kiedy trzeba przygotować - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 03/12/2017 12:27

Energa Operator przedstawiła listę miejsc, gdzie w przyszłym tygodniu zabraknie prądu. Czy Was to też dotyczy? Sprawdź!

Miasto i Gmina Chełmża

Stacja Chełmińskie Przedmieście Chełmża ulice Ogrodowa, Polna, Chełmińskie Przedmieście, Spokojna, Buczek

04.12.2017 07:30 - 11:30

Stacja Chełmża Wylęgarnia Nowa Chełmża , Chełmża ulice Władysława Broniewskiego, 3-go Maja

04.12.2017 08:00 - 20:00

Stacja Podmiejska Browina ulice Wincentego Witosa, Bierzgłowska, Chełmża ulica Wincentego Witosa

05.12.2017 08:00 - 09:30

Stacja Podmiejska Browina ulice Wincentego Witosa, Bierzgłowska, Chełmża ulica Wincentego Witosa

05.12.2017 08:00 - 09:30

Stacja Bielczyny 1

05.12.2017 08:30 - 11:30

Stacja SUW Chełmża ulica Owocowa Chełmża ulica Owocowa

05.12.2017 09:30 - 11:00

Stacja Wodociągi 1 Chełmża ulica 3-go Maja

05.12.2017 11:30 - 13:00

Stacja Marchlewskiego Browina , Chełmża ulice ks. Kanonika Gracjana Tretkowskiego, ks. bp. Zygfryda Kowalskiego, Hiacyntowa, Stefana Kardynała Wyszyńskiego, ks. Infułata Alfonsa Groszkowskiego, Fiołkowa, Tulipanowa

05.12.2017 13:00 - 14:00

Stacja Browina 4

06.12.2017 07:30 - 11:30

Stacja Drzonówko

06.12.2017 08:30 - 15:30

Stacja Browina 5

07.12.2017 07:30 - 11:30

Stacja Nowa Chełmża 5

07.12.2017 07:30 - 11:30

Stacja Zalesie 3

08.12.2017 07:30 - 11:30

Gmina Łysomice, Gmina Lubicz

Stacja Grębocin 10 Grębocin ulice Jarzębinowa, Dworcowa, Kasztanowa,

04.12.2017 08:00 - 13:00

Gmina Obrowo, Gmina Lubicz

Stacja Obory

04.12.2017 08:00 - 11:00

Stacje Obory 2, 3, 4, Kopanino 1, 2, 4, 5, 7, Grabowiec 5, 8, Silno 3, 12, 15, 16 Silno ulice Brzozowa, Chabrowa, Obory , Obrowo , Kopanino ulice Aleja Dębów, Przy Lesie, Księżycowa, Ustronna, Wierzbowa, Aleja Sosen, Wiklinowa, Kalinowa, Leśny Zakątek, Brzozowa, Jałowcowa, Nowa Wieś , Złotoria ulica Akacjowa

04.12.2017 08:00 - 10:00

Stacje Młyniec 4, 9, 10, 22, Łążyntek 6, Józefowo 3, Mierzynek 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, Szembekowo 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 Łążynek , Szembekowo ulice Bajkowa, Jasia i Małgosi, Osiedlowa, Misia Uszatka, Sarnia, Świerkowa, Jacka i Agatki, Zielna, Kwiatowa, Bociania, Brzozówka ulice Żurawinowa, Wiązowa, Głogowo ulice Leśna, Spacerowa, Owocowa, Józefowo , Młyniec Drugi ulice Dolina Drwęcy, Świerkowa, Krobia ulice Dolina Drwęcy, Baśniowa, Żwirka i Muchomorka, Rycerska, Poligraficzna, Mierzynek ulice Leśna, Zielona Puszcza, Wypoczynkowa, Farmerska, Zacisze, Gotycka, Graniczna, Młyniec Pierwszy , Miliszewy

08.12.2017 08:30 - 16:30

Gmina Zła Wieś Wielka

Stacja Pędzewo 4

04.12.2017 08:00 - 13:30

Stacje Czarnowo 2, 3, 4, 6, 7, 8, 17, Czarnowo Pompy Czarnowo ulice Kwiatowa, Turkusowa, Azaliowa, Owsiana, Kamieniec

06.12.2017 08:00 - 12:00

Stacje Czarnowo 1, 9, 10, Mała Zławieś 6, Toporzysko 1, 2, 3, 5, 7 Toporzysko , Zławieś Wielka , Czarnowo ulice Jaworowa, Orzechowa, Akacjowa

06.12.2017 08:30 - 16:30

Stacja Czarne Błota 15 Czarne Błoto ulica Leśna

07.12.2017 09:00 - 13:00

Gmina Łysomice

Stacja Ostaszewo 3

04.12.2017 08:30 - 14:30

Gmina Lubicz

Stacja Młyniec 11 Młyniec Drugi ulica Topolowa, Młyniec Pierwszy

04.12.2017 10:00 - 14:30

Stacja Grębocin 27 ul. Osiedlowa

05.12.2017 09:00 - 15:00

Stacja Grębocin 27 ul. Osiedlowa, Toruńska

06.12.2017 09:00 - 15:00

Stacja Grębocin 27 ul. Wiosenna

07.12.2017 12:00 - 15:00

Stacja Kopanino 1, 5, 7 Kopanino ulice Wierzbowa, Aleja Dębów, Aleja Sosen, Wiklinowa, Kalinowa, Leśny Zakątek, Brzozowa, Jałowcowa, Przy Lesie, Złotoria ulica Akacjowa

08.12.2017 08:00 - 16:00

Gmina Obrowo

Stacje Silno 10, 11, Dzikowo 1, 3

04.12.2017 11:30 - 13:30

Gmina Wielka Nieszawka

Stacje Mała Nieszawka 8, 9, 10, 11, 12, 13,14, 17, 18, 24, 27, 30, 32, Wielka Nieszawka 4, 5, 6, 8, 10, Stacja HERING Wielka Nieszawka ulice Wierzbowa, Chabrowa, Zielona, Osiedlowa, Piękna, Narcyzowa, Tulipanowa, Toruńska, Lipowa, Brzozowa, Przemysłowa, Złota, Szafirowa, Szkolna, Biała, Mała Nieszawka ulice Toruńska, Lisia, Olszynowa, Wiązowa, Prosta, Ostoja, Przemysłowa, Topolowa, Wałowa, Bukowa, Leśna, Rzemieślnicza, Czeremchowa, Gajowa, Osikowa, Łąkowa, Olchowa, Łagodna, Kwiatowa, Sportowa, Kalinowa, Polna, Działkowa, Zapole, Miodowa, Radosna, Miła, Widok, Liliowa

05.12.2017 07:00 - 09:30 05.12.2017 16:00 - 18:30

Stacja Mała Nieszawka 6 obwód linia napowietrzna kierunek Cierpice

06.12.2017 08:30 - 14:30

Gmina Wielka Nieszawka, Gmina Zła Wieś Wielka

Mała Nieszawka 1, 4, 5, 26, 30 Mała Nieszawka ulice Nowa, Łagodna, Piaskowa, Dębowa, Rzemieślnicza, Kręta, Toruńska, Poziomkowa, Wodociągowa, Łączna, Różana, Dojazdowa, Liliowa, Lipowa, Wałowa, Kanałowa, Topolowa, Wielka Nieszawka ulice Toruńska, Lipowa, Stary Toruń ulica Toruńska

05.12.2017 07:00 - 18:00

Gmina Ciechocin, Gmina Czernikowo

Stacja Piotrkowo 4 Piotrkowo, Mazowsze

05.12.2017 08:00 - 11:00

Miasto i Gmina Toruń

Stacja Kameliowa obwód kierunek Rumiankowa - Hiacyntowa

05.12.2017 08:30 - 14:30

Stacja Dzika obwód 700 kierunek Dzika, Kniaziewicza

06.12.2017 08:30 - 16:30

Stacja Włocławska 4 obwód 400 kierunek ul. Turkusowa

07.12.2017 08:00 - 12:30

Stacja Oś. Grębocin 1 obwód ul. Chełmińska

07.12.2017 08:30 - 14:30

Stacja Bananowa obwód kierunek ul. Sadowa

08.12.2017 08:00 - 12:30

Stacja Oś. Grębocin 1 obwód kierunek ul. Nowatorska- Tarnowska

08.12.2017 08:30 - 14:30

Gmina Kowalewo Pomorskie

Stacja Kowalewo Szkoła Zawodowa ulice św. Mikołaja, Odrodzenia, Działkowa

06.12.2017 08:00 - 20:00

Stacje Drzymały 1, 2, Kochanowskiego 2

07.12.2017 08:30 - 16:30

Miasto i Gmina Toruń, Gmina Lubicz

Stacja Lubicz 18 ul. Rzemieślnicza, Komunalna,

06.12.2017 08:00 - 12:00

Stacja Lubicz 18 ul. Rzemieślnicza, Komunalna,

06.12.2017 08:00 - 12:00

Stacja Grębocin Przyłubie 1 ul. Nad Strugą

07.12.2017 09:00 - 13:00

Gmina Łysomice, Miasto Wąbrzeźno, Gmina Łubianka

Stacje Świerczynki , 2, 3, Świerczyny, Kowrózek, Pigża 9, Różankowo, 2, 3, 4, 5, 6, 7, Piwnice 2 Leśnictwo, Piwnice 5 Różankowo ulice Sokola, Kamienna, Granitowa, Marmurowa, Bazaltowa, Świerczynki , Świerczyny , Olek , Piwnice , Pigża ulice Urokliwa, Poprzeczna, Kosmiczna, Graniczna, Bliska, Młodzieżowa, Pigża

07.12.2017 08:00 - 15:00

Gmina Brzeźno, Gmina Lubicz

Stacja Brzeźno 1 obwód 200 kierunek. Turzno

07.12.2017 08:30 - 16:30

Gmina Łubianka

Stacja Bierzgłowo 2 obwód kierunek Wieś

08.12.2017 08:30 - 16:30

Stacja Bierzgłowo 2 obwód kierunek Wieś

08.12.2017 08:30 - 16:30

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

toruń, prąd, energa operator - komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama