9°C bezchmurnie

Toruń będzie mieć swój Oktoberfest!

Kiedy: 2018-06-08 , godzina: 20:00 | Gdzie: CKK Jordanki

Imprezy, Toruń będzie mieć swój Oktoberfest! - zdjęcie, fotografia

Już 8 i 9 czerwca odbędzie się Toruński Festiwal Piwa.

Tego w naszym mieście jeszcze nie było! 8 i 9 czerwca w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki odbędzie się Toruński Festiwal Piwa. Dni oczywiście nie są przypadkowe, bo będzie to piątek i sobota. 

- W obiekcie jesteśmy zakochani od momentu powstania i zarówno same warunki obiektu jak i bliskość starówki toruńskiej sprawiły, że bardzo chcieliśmy ulokować się z Wami właśnie tutaj - piszą organizatorzy Toruńskiego Festiwalu Piwa.

Jakie piwa będą serwowane podczas TFP? Organizatorzy zapowiadają, że w CKK Jordanki napijemy się nietypowych browarów, między innymi piwa rzemieślniczego.

- Festiwal będzie dość unikalny na skalę kraju, gdyż nie celujemy w wysyp browarów jak leci a dobieramy wystawców wg. klucza. Przede wszystkim stawiamy na nasze lokalne inicjatywy plus kilku naprawdę świetnych gości - zapowiadają organizatorzy TFP.

Jednak w Jordankach nie tylko wypijemy oryginalne browary, ale także zjemy oryginalne dania z foodtracków. Będzie także strefa chillout na powietrzu i wiele innych atrakcji.

(FS)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


Toruń będzie mieć swój Oktoberfest! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ototorun.pl