Top 5 toruńskich blogów, które warto znać – część 2

Ciekawostki, toruńskich blogów które warto znać część - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 12/09/2016 09:55

Toruń kojarzy się głównie z Kopernikiem i piernikami. Nie są to jednak rzeczy, które w pełni charakteryzują to miasto. Najlepiej widzą to jego mieszkańcy, którzy żyjąc tu poznali już Toruń pod wieloma względami. Po pierwszym, majowym topie toruńskich blogów przedstawiamy kolejny, w którym tym razem znajdziecie między innymi miejskiego sceptyka, zapalonego podróżnika oraz specjalistę od marketingu.

Piąta Strona Świata, nie tylko Torunia

„Piąta Strona Świata” to blog dla wszystkich miłośników podróżowania i odkrywania tajemnic z przeszłości. Jego autor i mieszkaniec Torunia Szymon Spandowski okrasza swoje wpisy bogatymi fotorelacjami ze swoich dalekich oraz całkiem bliskich podróży, wzbogacając je też o zdjęcia z przeszłości. Autor zwraca uwagę na to, że wiele interesujących miejsc posiada jeszcze ciekawszą historię, o której warto wspominać. Pozwala to spojrzeć na miasto i jego okolice z zupełnie nowej perspektywy.

Adres bloga: http://szymon-spandowski.blogspot.com/

 

AntyToruń dla realistów

Blog „AntyToruń”  został założony pod wpływem złości przez Andrzeja Padniewskiego, którego zauroczenie miastem zderzyło się z rzeczywistością. Dziś, już w łagodniejszym tonie, autor informuje o wydarzeniach i faktach widzianych okiem świadomego mieszkańca. Bloger prowadzi także profil na Twitterze, gdzie w dość niewybredny sposób wytyka błędy w zarządzaniu miastem i pokazuje je od jego niechlubnej strony.

Mimo negatywnego wydźwięku wpisów, Andrzej Padniewski uważa, że Toruń to piękne i ciekawe miasto.

Adres bloga: http://anty-torun.pl /

 

Marketing według Jabłońskiego

Prowadzony od trzech lat blog, który nazywa się po prostu „Jabłoński_”, to miejsce gdzie można dowiedzieć się wielu przydatnych rzeczy związanych z marketingiem, content marketingiem i  copywritingiem. Autor wpisów i torunianin Artur Jabłoński, marketingowiec z zawodu, dzieli swoimi doświadczeniami, zamieszcza poradniki oraz doradza. Blog pełen jest wartościowej wiedzy, która może przydać się nie tylko osobom z branży marketingowej.

Adres bloga: http://arturjablonski.com/

 

Uszate Toruńskie Króliki

Nieco inny od wyżej zaprezentowanych blogów, jednak pokazujący wielką miłość i poświęcenie dla braci mniejszych. Mowa o blogu „Toruńskie Króliki”, który prowadzony jest przez autorkę z Łodzi, zainspirowaną działalnością Toruńskiego Oddziału Stowarzyszenia Pomocy Królikom, działającego obecnie pod nazwą Fundacja Azyl dla Królików. Ich celem jest opieka, leczenie i sterylizacja porzuconych, znalezionych i źle traktowanych królików, które następnie stawiają do adopcji. Celem autorki bloga jest nagłośnienie problemu związanego z opieką nad małymi ssakami, który nabiera rozmiarów wraz z modą na te zwierzątka.

Adres bloga: http://torunskie-kroliki.blog.pl/

 

Firma nazywana Toruniarnią

„Toruniarnia”, czyli blog prowadzony przez Katarzynę Kluczwajd, jest pełen refleksji i przemyśleń rodowitej torunianki, której pasją są zabytki oraz historia sztuki. Swoje miasto nazywa „firmą”, na której rzecz pracuje. We wpisach Pani Katarzyny można przeczytać między innymi o pracach i działaniach związanych z renowacją zabytków miasta lub znaleźć  informacje o kulturze i sztuce Torunia. Blog polecany jest wszystkim, którym losy toruńskiej architektury i sztuki nie są obojętne.

Adres bloga: http://toruniarnia.blogspot.com/

 

 

A jakie toruńskie blogi wy czytacie najchętniej? Dajcie nam znać w komentarzach.

 
Reklama

Top 5 toruńskich blogów, które warto znać – część 2 komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Usługi rachunkowo-księgowe

Licencjonowane Biuro Rachunkowe Emilia Dryps: - uprawnienia Ministra Finansów, wieloletnie doświadczenie, - KPiR, ryczałt ewidencjonowany, -..


Reklama
 Reklama