To nie będą nudne wakacje. Masa atrakcji dla najmłodszych

Szkoły i licea, będą nudne wakacje atrakcji najmłodszych - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 03/07/2018 07:00

Wakacje dopiero co się rozpoczęły. Biblioteka-Centrum Kultury w Łubiance postara się, by dzieci ciągle miały co robić.

W ofercie znajdą się i wydarzenia cykliczne i te jednorazowe. Wakacje z biblioteką upłyną pod hasłem “Lato w harcerskim rytmie”. Ważną częścią lata w Łubiance będą bowiem przeróżne harcerskie zajęcia z instruktorami, którzy pomogą młodym druhom zdobyć nowe umiejętności, nauczą ich rozpalać ogniska, grać w podchody oraz pokażą im, na czym polega nocowanka.

Nie może oczywiście zabraknąć także sportu. Dwa największe tego lata wydarzenia sportowe to Liga Wakacyjna 2018 oraz III Olimpiada Dziecięca. Liga będzie rozgrywana w trzech kategoriach wiekowych: 10-12, 13-15 oraz 16-20 lat. Mecze odbywać się będą w poniedziałki i środy od godziny 10:00 na orliku w Warszewicach. Pierwsze spotkania odbędą się 18 lipca, ostatnie 13 sierpnia.

Młodzież będzie miała także możliwość obcowania z kulturą. To za sprawą cyklu seansów w ramach “Letniego kina plenerowego”. Do Gminnego Parku Kultury w Łubiance będą mogły przyjść i dzieci, i dorośli. Organizatorzy przygotują bowiem coś dla obu tych grup.

W planach jest również organizacja kilku wycieczek, w tym dwóch nad morze. Na 19 lipca przewidziano także wyjazd do Unisławia, a na 16 sierpnia do Plenerowego Centrum Rozrywki.

fot. pixabay.com

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

To nie będą nudne wakacje. Masa atrakcji dla najmłodszych komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Usługi rachunkowo-księgowe

Licencjonowane Biuro Rachunkowe Emilia Dryps: - uprawnienia Ministra Finansów, wieloletnie doświadczenie, - KPiR, ryczałt ewidencjonowany, -..


Reklama
 Reklama