„To najlepsza pizza, jaką jadłam w życiu”. Magda Gessler z wizytą w Toruniu

Ciekawostki, „To najlepsza pizza jaką jadłam życiu” Magda Gessler wizytą Toruniu - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 21/11/2019 14:00

Znana restauratorka Magda Gessler po raz kolejny odwiedziła nasze miasto. Tym razem gościła w pizzerii "Prova Gourmet". Czy wyprowadziła lokal na prostą? Odpowiedź już dziś (21 listopada) wieczorem w TVN.

 

Magda Gessler to zdecydowane najpopularniejsza restauratorka w naszym kraju. Program, w którym jest główną gwiazdą - "Kuchenne Rewolucje" - to wielki hit, bijący rekordy oglądalności. Okazuje się, że Gessler występuje w telewizji nie tylko dla pieniędzy. W swoim programie pomaga wielu restauracjom. Także tym z Torunia.

Na pomoc liczyli również Jagoda i Cristian. To para, która od lat marzyła o własnej, włoskiej restauracji. Postanowili otworzyć ją w Toruniu. Myśleli, że miasto pełne zabytków i turystów będzie świetnym miejsce do prowadzenia biznesu. Zainwestowali więc wszystkie oszczędności w swoją firmę. Tak powstała "Prova Gourmet".

Para jednak szybko zorientowała się, że na Rynek Nowomiejski zagląda znacznie mniej ludzi niż na znajdujący się w pobliżu Rynek Staromiejski. Po jakimś czasie pojawiły się problemy finansowe. Dlatego konieczna była interwencja wspomnianej już Magdy Gessler, która w sierpniu - w czasie festiwalu Skyway - odwiedziła to miejsce. 

W telewizji już pojawiła się zapowiedź tego odcinka. W kilkudziesięciosekundowym spocie Magda Gessler komplementuje pizzę w toruńskiej restauracji. – To jest najlepsza pizza, jaką jadłam w życiu. Jesteś geniuszem – mówi znana restauratorka do Cristiana w zajawce odcinka. Potem jednak sytuacja nieco się komplikuje. 

Czy Magda Gessler pomoże Jagodzie i Cristianowi? O tym przekonamy się w najnowszym odcinku Kuchennych Rewolucji, który wyemituje stacja TVN. Premiera programu już dziś (21 listopada) o godz. 21:30.

(AM)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

toruń, magda gessler, kuchenne rewolucje, prova gourmet, tvn - komentarze opinie

 • gość 2019-11-21 16:50:28

  A ja tam lubię Panią Magdę. Zawsze jednak pomaga restauracjom wyjść z kłopotów.

 • gość 2019-11-21 16:52:56

  Taka jest formuła tego programu.Ona musi taka być.Dlatego krzyczy,wyzywa... W wielu restauracjach jest brud i ogólny syf. My tego nie widzimy,bo nie chodzimy na kuchnię.

 • Gość - niezalogowany 2019-11-21 18:25:05

  Geslerowa to super babka

 • Pala - niezalogowany 2019-11-22 14:25:53

  Mnie b.podkreca fizycznie moj typ
  Pala

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama