Tereny za siedem milionów przy Motoarenie idą pod młotek. Co tam powstanie?

Inwestycje, Tereny siedem milionów Motoarenie młotek powstanie - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 21/02/2019 10:52

Już niedługo ponad dwa hektary terenów przy toruńskiej Motoarenie pójdzie pod młotek. Co tam może powstać? Szczegóły na Oto Toruń.

W okolicach ul. Szosa Bydgoska i Pera Jonssona wydzielono działki o powierzchni od 21 do 63 arów, które są warte blisko siedem milionów złotych. Centrum Wsparcia Biznesu informuje, że są to tereny uzbrojone w podstawowe sieci i urządzenia infrastruktury technicznej. 

- Rury z gazem, wodą i kable energetyczne znajdują się w drogach publicznych przylegających do nieruchomości. Można tam budować obiekty usługowo-produkcyjne i składy magazynowe. Dojazd do działek planowany jest drogą wewnętrzną od strony drogi krajowej nr 80, czyli Szosy Bydgoskiej - tłumaczy Łukasz Drygalski z CWB.

Działki znajdują się w sąsiedztwie toruńskiego lotniska, dlatego przyszli inwestorzy będą musieli wziąć pod uwagę ograniczenia związane z wysokością budynków, które będą projektować. Chętni do udziału w przetargu muszą do 13 marca 2019 roku wpłacić wadium.

Wydział Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta Torunia udziela szczegółów dotyczących opisywanych działek. Grunty między Motoareną, a budynkami dawnego Merinotexu pójdą pod młotek 19 marca 2019 r.

(Redakcja)

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat pogody w Toruniu? Kliknij TUTAJ

toruń, inwestycje, działki przy motoarenie, centrum wsparcia bieznesu, przetarg - komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama