Tereny przy autostradzie idą pod młotek. Co tam powstanie?

Biznes, Tereny autostradzie młotek powstanie - zdjęcie, fotografia
Arkadiusz Kobyliński 07/05/2019 08:20

Miasto wystawia na sprzedaż pięć działek w Grębocinie. Przetarg na zakup tych gruntów odbędzie się 28 maja 2019 roku.

W ostatnich latach Grębocin nad Strugą rozwija się bardzo dynamicznie. W jego północnej części powstały duże osiedla wielorodzinne Toruńskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego, mieszkania komunalne oraz prywatne wspólnoty mieszkaniowe. Jednak charakterystyczne dla tego terenu są przede wszystkim domki jednorodzinne oraz punkty usługowe. Takie jest również przeznaczenie wystawionych na sprzedaż gruntów.

Działki znajdują się przy ulicach Przelot i Ciekawa. Ten teren aktualnie jest niezabudowany i niezagospodarowany. Wystawione na sprzedaż tereny to obszar o łącznej powierzchni 9 000 metrów kwadratowych (trzy z nich mają 2000 m², a dwie 1500 m²). Cena wywoławcza najtańszej, znajdującej się przy ulicy Przelot 23a wynosi 335000 złotych, za najdroższą leżącą przy Ciekawej 6 trzeba zapłacić minimum 400000 złotych.

W wymienionych ulicach dostępne są wszystkie sieci: gazowa, wodociągowa, kanalizacyjna, elektroenergetyczna i telekomunikacyjna. Blisko wystawionych na sprzedaż gruntów znajduje się wjazd na autostradę A1, co może być dodatkowym atutem tych terenów.

Osoby, które chcą wziąć udział w przetargu na te nieruchomości, muszą wpłacić 20 000 złotych jako zabezpieczenie dotrzymania zasad przetargu do 21 maja 2019 roku. Grunty pójdą pod młotek 28 maja.

(Arkadiusz Kobyliński)

fot. pixabay.com

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

grębocin, biznes w toruniu, tereny inwestycyjne - komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama