14°C bezchmurnie

Ten wynalazek torunian i bydgoszczanina podbije świat!? [WIDEO]

Koniec problemów z jedzeniem podczas spaceru hamburgera, frytek i napoju - nadchodzi rewolucja na rynku fast foodów! A to za sprawą dwóch torunian i bydgoszczanina. Sprawdźcie, o co chodzi...

Jest jednorazowy, z papierowej pulpy, proekologiczny, lekki i praktyczny... Panie i panowie przedstawiamy nowy super-wynalazek, jakim jest Food Holder. W zależności od tego, co jemy są różne wersje tego produktu. I tak, w przypadku hamburgera jest Hamburger Holder, gdy kupimy hot-doga, to skorzystamy z Hot-dog Holder, poza tym jest jeszcze Pizza Holder i Universal Holder. Jest jeszcze tacka czy jak kto woli trzymacz do napoju i frytek.

Jak to dokładnie działa, sprawdzicie na filmiku promocyjnym, który zamieszczamy na portalu Oto Toruń.pl. Sami się o tym przekonacie, że to rzeczywiście bardzo praktyczna rzecz, i co ważne wymyślona przez dwoje torunian i bydgoszczanina. A konkretnie Marcela Skotnickiego, Aleksandrę Mieszkowską i Tomasza Mieszkowskiego.

Cała historia z Food Holderem miała swój początek w Mediolanie, gdzie po pięciu godzinach jazdy przez góry cała trójka dotarła do celu. Aleksandra, Marcel i Tomasz byli zmęczeni, głodni i spragnieni. Natychmiast musieli coś zjeść. Jedyna otwarta restauracja oblężona była przez setki osób i nie było wolnego stolika... 

- Kupiłem dwa zestawy, hamburger, napój i frytki - opowiada jeden z twórców. - Tylko, jak to jeść kiedy się idzie lub stoi? Aby zjeść hamburgera oddałem napój koledze. Kolega podał dalej i napój wrócił pusty. A ja? Musi być sposób, aby trzymać wszystko w jednej ręce. Jak odebrać telefon, jak wyjąć portfel i posłużyć się kartą? Jak jeść trzymając w rękach trzy przedmioty? 

Te problemy rozwiązuje wspomniany Food Holder. Jest znakomity jako zestaw samochodowy. Mieści się między siedzeniami, jest też łatwy do szybkiego załadowania produktami typu fast food. 

Jedna z wersji tacek, fot. materiały prasowe

Jak informuje branżowy portal nowych technologii spidersweb.pl, na produkcie torunian i bydgoszczanina mogą skorzystać fast foody.

- Tylko w trzech największych firmach serwujących tego typu posiłki dokonuje się dziennie minimum 100 milionów transakcji. Duża część tych zamówień jest brana na wynos. Podobnie w przypadku food-tracków, jedzenia sprzedawanego na stadionach, piknikach, stacjach benzynowych czy festiwalach - czytamy na stronie.

Projekt holdera w pięciu wersjach już jest, za pomocą drukarki 3D są też wykonane prototypy, a wzór został opatentowany na kilku kontynentach. Przeprowadzone zostały także testy, które zakończyły się pełnym sukcesem. Poza tym nasi twórcy nawiązali kontakt z producentami, aby określić koszt pilotażowej produkcji. Teraz na platformie crowdfundingowej trwa zbiórka na wyprodukowanie pierwszej serii produktu.

Każdy z nas może pomóc. Do końca zbiórki pozostało jeszcze ponad dwa miesiące, szczegóły: KLIKNIJ TUTAJ

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


food holder, wynalazek, fast food, crowdfunding - komentarze opinie

  • gość 2018-01-21 12:04:01

    O dupę ten wynalazek

  • gość 2018-01-21 13:50:52

    video promocyjne wygląda jak sprzed 20lat, w paint robione?

  • gość 2018-01-21 18:18:17

    wynalazek, który nie ma racji bytu, barsdziej jako nieprzydatny gadżet

Dodajesz jako: Zaloguj się