6°C rozproszone chmury

„Ten pie…… idiota!” Tak Rune Holta mówi o swoim koledze z drużyny

Get Well Toruń, „Ten pie…… idiota!” Holta mówi swoim koledze drużyny - zdjęcie, fotografia

Jacek Frątczak musi ugasić kolejny pożar. Podczas ostatniego meczu Get Well Toruń doszło do kłótni pomiędzy Rune Holtą i Danielem Kaczmarkiem.

Holta i Kaczmarek od początku sezonu jeżdżą ze sobą w parze. Niestety ta współpraca nie układa się dobrze. Młody zawodnik Get Well już kilka razy miał pretensje do swojego starszego kolegi. Jego zdaniem Norweg z polskim paszportem zachowuje się egoistycznie i nie jeździ drużynowo.

Ale po meczu Daniel starał się załagodzić konflikt. Dlatego przyznał, że już wie, jak współpracować z Rune Holtą i w przyszłych kolejkach ich jazda parą powinna wyglądać zdecydowanie lepiej. Jednak nie wiadomo, czy Jacek Frątczak zdecyduje się, żeby Holta i Kaczmarek startowali razem.

W niedzielę stacja nSport+ opublikowała kulisy ze spotkania Get Well Toruń - Unia Leszno. Kamery ujawniły między innymi, że po jednym z nieudanych biegów Holta w rozmowie z Frątczakiem stwierdził, że Kaczmarek jest "za głupi i niech spie....." oraz, że jest " pie…… idiotą".

Tuż po materiale dziennikarze pytali Pawła Przedpełskiego, co sądzi o takim zachowaniu Norwega z polskim paszportem, ale kapitan Get Well Toruń nie umiał odpowiedzieć na to pytanie

- Wynik od samego początku nie napawał optymizmem. Jeżeli nie idzie po naszej myśli, to pojawiają się nerwy. Tutaj było widać, że chłopacy nie dogadali się w tym biegu, a później są tego skutki - mówił dyplomatycznie Przedpełski.

Niestety o punkty i polepszenie atmosfery w zespole będzie znowu niezwykle trudno w najbliższą niedzielę. Podopieczni Jacka Frątczaka jadą do Częstochowy. Ekipa Marka Cieślaka jest aktualnie wiceliderem tabeli. 

(Filip Sobczak)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


„Ten pie…… idiota!” Tak Rune Holta mówi o swoim koledze z drużyny komentarze opinie

 • gość 2018-05-21 10:54:40

  Podobno Frątczaka mieli albo mają w ogóle ze stanowiska zrzucić...?

 • gość 2018-05-21 11:20:22

  ciekawe jak Holta pojedzie na torze , na którym w zeszłym roku kręcił komplety...lepiej dla KS zeby nie był on w kolejnych meczach głupim, pier... idiotą

 • Xxx - niezalogowany 2018-05-21 14:44:17

  Fratczak kompletnie się pogubil nie panuje ani nad zawodnikami ani nie potrafi toru przygotować. Dużo gada robi wiatr a wszystko leży. Miejmy nadzieję że po porażce w Częstochowie zostanie zwolniony!

 • gośćqwe - niezalogowany 2018-05-22 17:23:15

  Kibicuję Toruniowi, ale też toruńskiemu zawodnikowi - Adikowi :) tak więc chwila prawdy już niebawem

Dodajesz jako: Zaloguj się