5°C zamglenie

Tego jeszcze w Toruniu nie było! Czas na Raptor Games

Rywalizacja Raptor Games zawita również do naszego miasta. Początek już w niedzielę (13 maja) w "U Rock" Centrum Wspinaczkowo-Sportowym w Toruniu.

Raptor Games to rywalizacja, której w Toruniu jeszcze nie było. Na czym ona w ogóle polega? Już w niedzielę w "U Rock" Centrum Wspinaczkowo-Sportowym stanie wielkie urządzenie o wielkości 8x1,5 m. wraz z różnymi przeszkodami, które można spotkać na biegach terenowych typu Runmageddon.

- To program rywalizacji bazujący na szybkości pokonywania wyznaczonych zadań (sekwencji). Warunki pokonywania zadań są przez nas ściśle określone i obejmują kolejność pokonywania poszczególnych modułów wraz ze sposobem ich pokonania - mówią nam organizatorzy Raptor Games.

Zadanie jest wykonywane na czas. Rozpoczyna się, kiedy rywalizujący uderzy w przycisk START/STOP i kończy po ponownym uderzeniu. 

- Prawidłowo wykonane zadanie, utrwalone w wersji video jest podstawą potwierdzenia czasu uczestnika i zapisu jego rezultatu w rankingu - dodają specjaliści.

Urządzenie do Raptor Games, które stanęło w Toruniu jest jedynym takim w całym województwie. Udział w rywalizacji jest darmowy. Warto przyjść w niedzielę do "U Rock" Centrum Wspinaczkowo-Sportowego w Toruniu, bo na najlepszych czekają nagrody.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Tego jeszcze w Toruniu nie było! Czas na Raptor Games komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się