Takiej pogody nie lubimy. Fatalne informacje dla mieszkańców Torunia...

Pogoda, Takiej pogody lubimy Fatalne informacje mieszkańców Torunia - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 21/11/2019 07:56

Sprawdzamy prognozę pogody dla Torunia i okolic.

Od samego rana szaro, buro i ponuro. Niestety, ale w kolejnych godzinach widok za oknami się nie zmieni. Nadal ma być pochmurno i deszczowo. Parasole przydadzą się nam popołudniową porą, a także wieczorem i w nocy z czwartku na piątek. Warto o tym pamiętać wychodząc z domu. Nie ma większych szans na przejaśnienia. To oznacza, że dziś raczej nie zobaczymy słońca czy błękitu na niebie.

- W czwartek będziemy pomiędzy wyżem znad Rosji, a niżami obejmującymi zachodnią część kontynentu. Napływać będzie łagodna masa powietrza - zapowiada Rafał Maszewski, meteorolog i autor serwisu internetowego pogodawtoruniu.pl.

Na termometrach w naszym mieście zobaczymy dziś maksymalnie 8-9 stopni, dodatkowo momentami dość silny wiatr (do 40 km/godz.) obniży temperaturę odczuwalną. Ciśnienie atmosferyczne momentami będzie wolno spadać, a warunki biometeorologiczne są niekorzystne. Ucierpi na tym nasze samopoczucie.

Kolejne dni przyniosą nam kilkustopniowe ochłodzenie - temperatura w dzień wyniesie w maksie 5 stopni, w nocy możliwe delikatne przymrozki.

(Redakcja)

fot. ilustracyjne

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

toruń, prognoza pogody, pogoda w toruniu - komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama