Tak wyglądają odmienione szkoły w gminie Chełmża [FOTO]

Szkoły i licea, wyglądają odmienione szkoły gminie Chełmża [FOTO] - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 29/08/2018 12:00

Tradycyjnie już w okresie wakacji szkoły w gminie Chełmża przechodzą mniejsze lub większe przemiany.

Gminna ekipa remontowa prowadziła wiele różnych działań, by poprawić estetykę, funkcjonalność i bezpieczeństwo szkół. W budynku SP Kończewice w Głuchowie odmalowano ściany korytarzy, na których następnie pojawiły się kolorowe plansze edukacyjne mające sprawić, że uczniowie łatwiej zapamiętają najważniejsze informacje. Z kolei w Szkole Podstawowej w Zelgnie poza korytarzami nowe barwy przybrały także ściany w salach lekcyjnych, kuchni i łazienkach.

Dodatkowo w SP Zelgno dwie sale lekcyjne wyposażone zostały w zupełnie nowe meble. Ponadto ekipa remontowa uporała się z cieknącym kominem na łączniku w budynku w Pluskowęsach.

W Głuchowie doszło również do przeprowadzek. Gabinety dyrektorów i pokój nauczycielski zmieniły swoje lokalizacje. Oczywiście wszystkie te pomieszczenia zostały zupełnie odmienione i odnowione. Remont przeszła też szkolna biblioteka.

Nie zapomniano także o najmłodszych - przedszkolaki z Kończewic bawić i uczyć będą się w odmalowanym i przemeblowanym pomieszczeniu. Natomiast w Szkole Podstawowej w Grzywnie nowe życie otrzymały łazienki, w których wymieniono płytki, krany i sedesy. W jednej z sal lekcyjnych pojawiło się także nowe oświetlenie i tablice.

(PC)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

gmina chełmża, jacek czarnecki, szkoły - komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama