10°C bezchmurnie

Tak się robi biznes w Toruniu! Rozmawiamy z właścicielami firmy Exon [WIDEO]

„Tak się robi biznes w Toruniu” to nowy cykl rozmów na portalu Oto Toruń. Co środę będziemy rozmawiać ze znanymi przedsiębiorcami z naszego miasta w Centrum Wsparcia Biznesu. Na początek mamy dla Was rozmowę z właścicielami firmy Exon.

Toruński start-up Exon stworzył niesamowite urządzenie, które jest wykorzystywane między innymi przez sklepy, muzea czy biblioteki. Pozwala ono śledzić osoby poruszające się po danym lokalu. Dzięki temu przedsiębiorcy dowiadują się, które produkty, książki czy wystawy cieszą się największym zainteresowaniem klientów. Urządzenie wskazuje również, ile osób dokonało zakupu i jaki jest współczynnik ludzi, którzy chodząc po galerii wstępują do lokalu przedsiębiorcy, który korzysta z pomysłu Exona.

Urządzenia toruńskiego start-up'u posiadają już firmy w 10 krajach, między innymi w Australii, Kuwejcie, Arabii Saudyjskiej, Finlandii, Rumunii czy na Węgrzech. Z rozwiązań Exona korzystają takie wielkie firmy jak Samsung i Apple.

Jak zbudować swoje przedsiębiorstwo w naszym mieście? Jak poradzić sobie z problemami na rynku? Jak sprzedać i dobrze wypromować produkt? O tym i nie tylko dowiecie w ramach cyklu rozmów „Tak się robi biznes w Toruniu”. Na początek mamy dla Was rozmowę właśnie z właścicielami firmy Exon.

Zapraszamy do oglądania.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


Tak się robi biznes w Toruniu! Rozmawiamy z właścicielami firmy Exon [WIDEO] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się