Tak prezentuje się potencjał gospodarczy Torunia [WIDEO]

Portal ototorun.pl 15/03/2019 09:16

Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu przygotowało film, który pokazując potencjał gospodarczy miasta, ma przekonać inwestorów do lokowania kapitału w grodzie Kopernika.

Materiał został zaprezentowany podczas Kujawsko-Pomorskich Targów Inwestycyjnym „ INVEST—TOR” oraz Targów Budownictwa i Targów Mieszkaniowym „OD DZIAŁKI PO DOM”. Celem projektu jest promocja walorów gospodarczych i zasobów inwestycyjnych miasta dzięki zwróceniu uwagi na aktualnie istniejące możliwości, stanowiące ogromne udogodnienia dla rozwoju działalności biznesowej. Autorzy materiału dostrzegają także szanse, które daje wykorzystanie potencjału Torunia w obszarze kultury i nauki.

Atuty miasta, szczególnie podkreślane przez twórców filmu to przede wszystkim: dostępna przestrzeń inwestycyjna, dobra komunikacja wewnętrzna i odpowiednie połączenia z najważniejszymi ośrodkami w kraju, biznesowe lotnisko dostępowe oraz innowacyjne rozwiązania podejmowane przez toruńskich przedsiębiorców.

Wideo to szansa zaprezentowania szerokiemu gronu odbiorców toruńskiej infrastruktury sportowej, kulturalnej czy konferencyjnej. Widzimy w nim również dynamiczny rozwój istniejących w mieście firm i mariaż tradycji z nowoczesnością w biznesie.

Produkcja filmowa będzie częścią promocji Torunia na arenie międzynarodowej. Film będzie wyświetlany podczas konferencji i targów. Zaplanowana jest także intensywna kampania m.in. na lotniskach, dworcach kolejowych i na antenach ogólnopolskich stacji telewizyjnych. Film został przygotowany w 2 wersjach językowych: polskiej i angielskiej i w 3  wariantach: 30 sek., 60 sek., 90 sek.

(PC)

fot. UMT

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Reklama

centrum wsparcia biznesu w toruniu, biznes w toruniu - komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama