14°C bezchmurnie

Tak będzie wyglądać Toruń w Counter-Strike! [FOTO]

Relaks, będzie wyglądać Toruń Counter Strike! [FOTO] - zdjęcie, fotografia

Już niedługo gracze popularnej gry komputerowej Counter-Strike Globall Offensive zagrają na mapie, która będzie przypominać toruńską starówkę. Sprawdźcie, jak to wygląda.

Counter-Strike to jedna z najpopularniejszych gier komputerowych na świecie. CS jest przeznaczony przede wszystkim do gry wieloosobowej. W trakcie rozgrywki gracze walczą ze sobą wcielając się w terrorystów lub antyterrorystów.

Dziś jeden z fanów Counter-Strike Globall Offensive przesłał nam na naszą skrzynkę redakcyjną e-maila, w którym poinformował, że powstaje właśnie specjalna mapka do tej gry.

Pomysłodawca pochwalił się swoim pomysłem na portalu wykop.pl. Booty napisał, że zastanawia się nad nazwą mapy i wkleił pierwszego print screena z gry. Trzeba przyznać, że Rynek Staromiejski wygląda imponująco. Na obrazku widzimy między innymi Ratusz Staromiejski, pomnik Kopernika czy znaną restaurację.

Internautom bardzo spodobał się pomysł mapy dla Torunia. Od razu podsunęli pomysłodawcy kilka idei. Fani CS: GO sugerują, żeby w Ratuszu było wejście do popularnego klubu rozrywkowego, na ulicy Szewskiej leciała arabska muzyka, a na Szerokiej przechadzał się słynny Cygan.

Dyskusja trwa też nad nazwą dla mapki. Najpopularniejsze plansze w CS to między innymi: de_dust2, de_nuke czy de_inferno. Dlatego naturalna nazwa dla toruńskiej mapy to de_torun czy de_thorn.

Jak Wam podoba się ten pomysł? O postępach będziemy na bieżąco informować na Oto Toruń.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


Tak będzie wyglądać Toruń w Counter-Strike! [FOTO] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się