20°C bezchmurnie

Tak będzie wyglądać Galeria Toruńska! Kiedy powstanie? [WIZUALIZACJE]

100 sklepów znajdzie się w planowanej przy Szosie Chełmińskiej centrum handlowym. Kiedy zrobimy pierwsze zakupy?

Według aktualnych planów, inwestycja ma powstać w 2019 roku. Czy to realna data? Tego nie wiadomo. Termin ten był już bowiem wielokrotnie przekładany.

Jak wynika z projektu, powierzchnia użytkowa tego trzypiętrowego centrum handlowego ma wynosić 40 000 m.kw., z czego największą część ma zająć powierzchnia handlowa - 25 000 m.kw. Powstanie też parking na 900 miejsc. Cała inwestycja ma kosztować ok. 300 mln zł. Nieruchomość zaprojektowana została przez architektów z pracowni Mofo Architekci.

Cała inwestycja ma kosztować ok. 300 mln zł.

Inwestorem jest Mallson Polska. To firma konsultingowa oferującą profesjonalne usługi na poszczególnych etapach powstawania projektów nieruchomości komercyjnych.

Mallson Polska współpracuje zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi inwestorami. Firma posiada w swoim portfolio kilkadziesiąt zrealizowanych projektów nowoczesnych obiektów handlowych o łącznej powierzchni ponad pół miliona m. kw. oraz ponad 2 tys. sklepów.

Obecnie Mallson Polska jest w trakcie procesu komercjalizacji i rekomercjalizacji ponad 50 centrów i parków handlowych na terenie całego kraju, w tym m.in. Galerii Toruńskiej.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Tak będzie wyglądać Galeria Toruńska! Kiedy powstanie? [WIZUALIZACJE] komentarze opinie

  • Marta - niezalogowany 2017-09-10 10:52:44

    Po co nam kolejne centrum handlowe?! Przecież to jakiś absurd... Toruń mógłby postawić na rozrywkę, której Toruniowi znacząco brakuje... a nie kolejne 300mln na sklepy. Miały być termy... ani widu, ani słychu. Może o tym warto pomyśleć, tudzież o jakimś parku rozrywki, który można z czasem rozbudowywać.

Dodajesz jako: Zaloguj się