Tak bawiliście się na Festiwalu Song of Songs w Toruniu [FOTO]

Imprezy, bawiliście Festiwalu Songs Toruniu [FOTO] - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 22/07/2019 09:06

Song Of Songs Festival - jeden z największych festiwali muzyki chrześcijańskiej w Europie w miniony weekend (19-20 lipca) ponownie zawitał do Torunia.

Wydarzenie odbyło się na scenie plenerowej Centrum Kulturalno-Kongresowego Jordanki. Podczas dwunastu koncertów zagrały gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Wystąpili: 2TM23, Natalia Niemen, Darek Malejonek, Hyperhemon, Monika Kuszyńska, Magda Anioł, Anastasis, Olga Szomańska, Gospel Rain, Dagadana, Adam Strug, Pospieszalscy, Beata Bednarz.

Idea i cel organizowania tej cyklicznej imprezy wynika z przekonania, że w niespokojnej Europie można i trzeba szukać obszarów, w których młodzi ludzie znajdą wspólną płaszczyznę z innymi, podobnie czującymi i myślącymi. Najlepszą formą takiego kontaktu jest muzyka, inspirowana chrześcijańską tradycją.

Jest ona jednocześnie drogą do pokonywania uprzedzeń, wrogości i obojętności wobec innych ludzi, czy innych wyznań religijnych. Od początku na festiwalu prezentowali się chrześcijańscy muzycy różnych wyznań i tak pozostaje do dzisiaj.

Partnerem modułu jest Województwo Kujawsko-Pomorskie.

song of songs, toruń, ckk jordanki, festiwal muzyki chrześcijańskiej - komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama