Portal ototorun.pl 26/09/2019 10:25

Dlaczego warto prowadzić kancelarię prawną na toruńskiej starówce? Jak buduje się długofalowe relacje z klientami? W czym specjalizują się radcowie z kancelarii ? O tym, w kolejnym odcinku cyklu filmowego „Tak się robi biznes na starówce!” rozmawialiśmy z mecenasami Szymonem Urzędowskim i Jackiem Krzemińskim z Kancelarii Radców Prawnych MUST. W ramach projektu przedstawiane są sylwetki przedsiębiorców prowadzących swoją działalność na terenie Zespołu Staromiejskiego w Toruniu.

Tak się robi biznes na starówce! to projekt, w którym prezentowane są sylwetki przedsiębiorców, którzy swoją działalność związali z Zespołem Staromiejskim.  Właściciele firm, lokali gastronomicznych, księgarni, salonów tatuażu, punktów usługowych, sklepów, biur podróży, czy piekarni opowiadają o tym dlaczego zainwestowali w działalność na toruńskiej starówce.

Prawo spółek, postępowanie sądowe, egzekucyjne, restrukturyzacje i upadłości,  własność intelektualna, nieruchomości i prawo mieszkaniowe. Kancelaria Radców Prawnych „Minkiewicz Urzędowski Sobolewski Torba”  w niemal każdej dziedzinie prawa ma odpowiednich specjalistów, zapewniając pomoc i obsługę prawną na najwyższym poziomie.

Co tydzień w rozmowie z cyklu Tak się robi biznes na starówce! rozmawiamy z  właścicielami firm na tematy związane z prowadzeniem działalności gospodarczej na terenie Zespołu Staromiejskiego. To wizytówka miasta, która przyciąga turystów z całego świata, ale też miejsce gdzie na co dzień swoje interesy prowadzą  biznesmeni z różnych branż. W cyklu filmowym opowiadają o pomysłach na działalność, zdobywaniu klientów, metodach promocji, blaskach i cieniach tak prestiżowej lokalizacji jaką jest toruńska starówka.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

szymon urzędowski: właściwie nie ma dziedziny prawa, której byśmy nie obsługiwali - komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama