Szukasz mieszkania lub planujesz wybudować dom w Toruniu?

Biznes, Szukasz mieszkania planujesz wybudować Toruniu - zdjęcie, fotografia
Arkadiusz Kobyliński 31/08/2019 08:45

Po przerwie wakacyjnej wracają wydarzenia odbywające się w Centrum Targowym PARK, których organizatorem jest Urbitor Sp. z o.o. Najbliższe już we wrześniu w naszym mieście. 

Wydarzenie zaplanowane na ostatni weekend września (28-29 września) to siódma edycja Toruńskich Targów Nieruchomości. Odbędzie się ona w Centrum Targowym „PARK” w Toruniu przy ulicy Szosa Bydgoska 3. Jest to doskonała okazja do poznania pełnej oferty rynku branżowego z Torunia i okolic, podczas której interesujące tematy znajdą dla siebie zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy. 

W Targach wezmą udział wszyscy przedstawiciele branż związanych z nieruchomościami. Swoją obecność zapowiedzieli zatem:  deweloperzy, biura obrotu nieruchomościami, firmy wyposażenia wnętrz oraz instytucje finansowe.

- Na stoiskach będzie dostępna: oferta mieszkań, oferta miejskich terenów inwestycyjnych i działek budowlanych, oferta budowy nowoczesnych domów,prezentacja oferty z zakresu projektowania i dekoracji wnętrz, możliwość sprawdzenia zdolności kredytowej - informują organizatorzy wydarzenia.

Toruńskie Targi Nieruchomości odbędą się w sobotę (28 września) od 10:00 do 16:00 oraz w niedzielę (29 września), w tych samych godzinach w Centrum Targowym „PARK” w Toruniu przy ulicy Szosa Bydgoska 3. Wstęp wolny!

(Arkadiusz Kobyliński)

fot. Targi Nieruchomości Toruń

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

toruń, nieruchomości, targi, urbitor, mieszkania, dom - komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Usługi rachunkowo-księgowe

Licencjonowane Biuro Rachunkowe Emilia Dryps: - uprawnienia Ministra Finansów, wieloletnie doświadczenie, - KPiR, ryczałt ewidencjonowany, -..


Reklama
 Reklama