9°C lekkie zachmurzenie

Sylwester 2017 w Toruniu. Wiemy, kto wystąpi w naszym mieście!

Poznaliśmy artystów, którzy zagrają na tegorocznym sylwestrze w Toruniu. Początek już 31 grudnia o 22:30.

Znamy już pierwszych artystów, którzy zagrają 31 grudnia na Rynku Staromiejskim w Toruniu. Toruńskie Nowości podają, że gwiazdami sylwestrowego wieczoru w naszym mieście ma być między innymi Band ABBA Tribute. Zespół tworzy sześć osób. To jedyna grupa w Polsce, która wykonuje przeboje bardzo popularnego szwedzkiego zespołu ABBA na "żywych" instrumentach, bez playbacków czy półplaybacków.

- Sekstet słynie z tego, że do oryginalnych wersji podchodzi z odpowiednim szacunkiem. Ponadto zadaje sobie trud dostosowania własnego wizerunku do tego, co możemy zobaczyć na archiwalnych zdjęciach bądź teledyskach Agnethy, Björna, Benny’ego i Anni-Frid. W kwestii wyczuwania emocji audytorium i szybkiego reagowania na jej zapotrzebowanie sekstet ma duże doświadczenie. Grywa w filharmoniach i klubach, ale też na stadionach, promach, w regionalnych ośrodkach kultury czy hotelach - pisze zespół na swojej stronie internetowej.

Drugą wielką gwiazdą sylwestra w Toruniu ma być Sarsa. To piosenkarka, która swój debiutancki album wydała w 2015 roku, ale od razu stała się niezwykle znana w całej Polsce. Wspomniany album "Zapomnij mi" zdobył platynową płytę. Jednak najpierw Sarsa udowodniła swój talent w popularnych programach typu talent-show.

Piosenkarka słynie oczywiście z nietypowego wizerunku i... fryzury, czyli tak zwanych „Sarsorogów”. Podczas występu w Toruniu na pewno będzie wykonywać także charakterystyczne ruchy sceniczne. Powyżej znajdziecie jeden z hitów Sarsy "Naucz mnie".

Miejski sylwester w Toruniu odbędzie się 31 grudnia od 22:30 do 1:00. Magistrat zapowiada, że nie zabraknie fantastycznych pokazów fajerwerków i wielu innych atrakcji.

Więcej szczegółów niebawem.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


Sylwester 2017 w Toruniu. Wiemy, kto wystąpi w naszym mieście! komentarze opinie

  • gość 2017-12-03 17:06:57

    Coś słabo w ostatnich latach z Sylwestrem w Toruniu. Mgli by zaprosić w końcu jakiś porządny zespół,czy wokalistę...

  • gość 2017-12-29 03:41:56

    A gdzie dokladnie bedzie, nie kazdy bywa corocznie ;)pozdrawiam

Dodajesz jako: Zaloguj się