Święto motoryzacji w Toruniu. W Centrum Targowym PARK zadrży ziemia

Wydarzenie, Święto motoryzacji Toruniu Centrum Targowym zadrży ziemia - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 6
  • Fotka nr 1 z 6
  • Fotka nr 2 z 6
  • Fotka nr 3 z 6
  • Fotka nr 4 z 6
  • Fotka nr 5 z 6
Arkadiusz Kobyliński 18/10/2019 08:00

Samochody osobowe, motocykle, quady i traktory - to wszystko do zobaczenia podczas Targów Motoryzacyjnych Moto-Tor. Wydarzenie odbędzie się 19 i 20 października w Centrum Targowym PARK.

Przed nami 13. edycja Targów Motoryzacyjnych Moto-Tor, których organizatorem jest Spółka Urbitor. “Ostra jazda” jak określają to wydarzenie sami organizatorzy, odbędzie się w najbliższy weekend (19 i 20 października) w Centrum Targowym PARK w Toruniu

Dla uczestników Targów przygotowano kompleksowy przegląd nowych aut, motocykli i quadów. Będzie można również bezpłatnie zbadać akumulator w swoim pojeździe. - Jeśli chcecie zapoznać się z ofertą samochodów osobowych, dostawczych, motocykli, części i akcesoriów motoryzacyjnych, poznać najnowsze linie i trendy, a także skorzystać z wielu przygotowanych przez nas atrakcji, to zapraszamy na Szosę Bydgoską 3 w Toruniu do Centrum Targowego PARK - piszą w mediach społecznościowych organizatorzy. 

Poza tym nie zabraknie cennych informacji dotyczących, chociażby ubezpieczenia auta, możliwości jego naprawy, czy prezentacji najciekawszych nowinek technicznych. Dla miłośników “czterech kółek” wyjątkowo interesującą atrakcję przygotował także Oldtimer Meeting Toruń, który zaprezentuje wystawę zabytkowych samochodów. - Zobaczycie piękne zabytkowe samochody i motocykle oraz inne pojazdy. Odpalimy dla Was Lanz Bulldoga, co zapewne spowoduje drżenie gruntu pod waszymi stopami. Spowodujemy, że poczujecie wyjątkowy klimat klasycznej motoryzacji - informują przedstawiciele Oldtimer Meeting Toruń. Szczególnie uruchomienie traktorów z lat 30 poprzedniego wieku powinno dostarczyć niezapomnianych wrażeń. To po prostu trzeba zobaczyć… i usłyszeć!

Dla uczestników Moto-Tor przygotowano też: pokaz wodorowania silnika i ambulansu motocyklowego. Będzie również okazja zobaczyć, na czym polega ratownictwo motocyklowe. Targi Motoryzacyjne odbędą się w sobotę (19 października) i niedzielę (20 października). W oba te dni start imprezy o godzinie 10:00, koniec natomiast o 16:00. Wstęp jest oczywiście wolny. W trakcie wydarzenia otwarta będzie restauracja, w której będziecie mogli zjeść ciepły posiłek i napić się kawy.

(Arkadiusz Kobyliński)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

urbitor, centrum targowe park, samochody, motory, quady, oldtimer meeting toruń - komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama