12°C bezchmurnie

Studenci UMK wrócą po feriach na odmieniony wydział

Studenci Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania wrócą po feriach zimowych na odmieniony wydział. Sprawdźcie, jak zmieniło się wnętrze budynku przy ulicy Gagarina.

Już jutro (26 lutego) studenci Uniwersytetu Mikołaja Kopernika rozpoczną semestr letni. W tym roku niektórzy zakończą swoje zmagania z egzaminami dopiero 8 lipca! Jednak na razie nie warto tak daleko patrzeć w przyszłość.

Dlatego trzeba się skupić na codziennych wyzwaniach i systematycznej nauce, żeby rozpocząć, jak najszybciej wymarzone wakacje. Okazuje się, że w trakcie zimowych ferii niektóre wydziały postanowiły nieco pozmieniać swoje wnętrza i sprawić, żeby nauka była przyjemnością.

Tak zrobił między innymi Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania. Władze postanowiły pochwalić się nowym wnętrzem w swoich mediach społecznościowych.

- W poniedziałek nasz Wydział będzie czekał na Was nieco odmieniony... Powstały nowe miejsca do pracy zespołowej i odpoczynku między zajęciami - czytamy na profilu Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania.

Jak Wam się podoba pomysł władz WNEiZ? Całą galerię znajdziecie pod tytułem newsa.

(fot. facebook.com/WNEiZ.UMK)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


Studenci UMK wrócą po feriach na odmieniony wydział komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się