Stanisław Stokłosa: Przez 37 lat sfotografowaliśmy dziesiątki tysięcy torunian

Portal ototorun.pl 04/04/2019 08:06

- Przez 37 lat sfotografowaliśmy dziesiątki tysięcy torunian - mówi w wywiadzie dla Centrum Wsparcia Biznesu i Oto Toruń właściciel kultowego studia fotograficznego z ulicy Kopernika Stanisław Stokłosa.

"Studio Stokłosa" to rodzinna firma z  tradycjami. Zakład istnieje na toruńskiej starówce od 37 lat. Można tam wykonać zdjęcia do każdego dokumentu, wydrukować zdjęcia, a także m.in. zorganizować zabawną sesję fotograficzną i stworzyć piękne, spontaniczne i kreatywne ujęcia. Mottem firmy jest „Fotografia z Pasją”.

Tak się robi biznes na Starówce! to projekt, w którym prezentowane są sylwetki przedsiębiorców, którzy swoją działalność związali z Zespołem Staromiejskim.  Właściciele firm, salonów tatuażu, lokali gastronomicznych, księgarni, punktów usługowych, sklepów, biur podróży, czy piekarni opowiadają o tym dlaczego zainwestowali w działalność na toruńskiej Starówce.

Co tydzień w rozmowie z cyklu Tak się robi biznes na Starówce! rozmawiamy z  właścicielami firm na tematy związane z prowadzeniem działalności gospodarczej na terenie Zespołu Staromiejskiego. To wizytówka miasta, która przyciąga turystów z całego świata, ale też miejsce gdzie na co dzień swoje interesy prowadzą  biznesmeni z różnych branż. W cyklu filmowym opowiadają o pomysłach na działalność, zdobywaniu klientów, metodach promocji, blaskach i cieniach tak prestiżowej lokalizacji jaką jest toruńska Starówka.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Stanisław Stokłosa: Przez 37 lat sfotografowaliśmy dziesiątki tysięcy torunian komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Usługi rachunkowo-księgowe

Licencjonowane Biuro Rachunkowe Emilia Dryps: - uprawnienia Ministra Finansów, wieloletnie doświadczenie, - KPiR, ryczałt ewidencjonowany, -..


Reklama
 Reklama