29°C bezchmurnie

Spotkania i zajęcia ruchowe. Zajrzyj do Klubu Mamy&Maluszka w CH Toruń Plaza

Relaks, Spotkania zajęcia ruchowe Zajrzyj Klubu Mamy&Maluszka Toruń Plaza - zdjęcie, fotografia

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Toruń Plaza zaprasza do wyjątkowego miejsca – Klubu Mamy&Maluszka. Na torunianki i ich pociechy czeka tam wiele atrakcji, w tym spotkania i zajęcia sportowe.

Warsztaty odbywają się w Strefie Dziecka na Placu Kardamonowym (obok zjeżdżalni). Udział w nich jest bezpłatny. A z czego można skorzystać?

W poniedziałek 10 września, między godz. 12.00 a 14.00 odbywać się będzie joga dla mam i dzieci. Jest to doskonała okazja, by spędzić z dzieckiem czas aktywnie, pogłębić więzi i zadbać o bliskość. Na zajęciach rodzice i dzieci pracują nad własnym ciałem, przyjmowaniem prawidłowej postawy i wyrabianiem nawyku zdrowego ruchu na całe życie, budowaniem siły mięśni czy ich wzmacnianiem.

Tydzień później, 17 września, w samo południe rozpocznie się fitness dla mamy i maluszka. W trakcie tych warsztatów mamy ćwiczą i kształtują sylwetkę, dzieci zaś poznają świat i muzykę wraz z innymi niemowlakami.

W poniedziałek 24 września między godz. 12.00 a 14.00 zaplanowane zostało spotkanie z dietetykiem dziecięcym. Celem tych zajęć jest poprawa sposobu odżywiania się dzieci oraz nauczenie rodziców, jak radzić sobie w codziennych sytuacjach przy stole, kiedy pociecha odmawia jedzenia.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


Spotkania i zajęcia ruchowe. Zajrzyj do Klubu Mamy&Maluszka w CH Toruń Plaza komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się