10°C bezchmurnie

Specjaliści z Microsoft i Google przyjadą do Torunia

Biznes, Specjaliści z Microsoft i Google przyjadą do Torunia

W dzisiejszych czasach musimy pamiętać, żeby zadbać o nasze bezpieczeństwo nie tylko w świecie rzeczywistym, ale także wirtualnym. Dlatego Centrum Wsparcia Biznesu postanowiło zorganizować konferencję „Cyberbezpieczeństwo firm”.

2 lutego w Arenie Toruń odbędzie się Ecenter COPERNICUP 2018. To największa impreza e-sportowa w północnej Polsce. Turniej jest organizowany przez graczy gier komputerowych dla... graczy gier komputerowych. Zawodnicy będą rywalizować między innymi w bardzo popularnej grze - Counter Strike: Global Offensive.

Miasto i Centrum Wsparcia Biznesu wykorzystało tę dużą imprezę, żeby zorganizować konferencję "Cyberbezpieczeństwo firm". W jej trakcie będzie można posłuchać o przykładach naruszeń systemów bezpieczeństwa informatycznego w firmach i konsekwencjach z nimi związanych. Dowiemy się, jak postępować w przypadku między innymi: utraty wszelkich danych w tym praw wartości intelektualnych, pieniędzy, czy wyłączenia produkcji.

Organizatorzy zapewniają, że będzie ciekawie, wszak na konferencji pojawią się wyjątkowi prelegenci. Centrum Wsparcia Biznesu zapowiada, że do naszego miasta przyjadą specjaliści z takich firm jak: Google, Microsoft, Immunity Systems czy Exea Data Center.

Konferencja ma uświadomić przedsiębiorcom z Torunia, jak ważne jest cyberbezpieczeństwo w dzisiejszych czasach. Do Areny Toruń może przyjść każdy biznesmen, bo tak naprawdę zagrożenia w sieci czekają na każdego przedsiębiorcę. Jednak właściciele firm często nie zdają sobie z nich sprawy.

- Cyberbezpieczeństwo w erze cyfrowej to tylko trend, czy prawdziwe wyzwanie? Czy maszyny produkcyjne i sztuczna inteligencja to przyszłość przemysłu? E-sport – czy to się opłaca? O tym dyskutować będą w Toruniu praktycy branży IT - zapowiada Łukasz Drygalski z Centrum Wsparcia Biznesu.

Jeśli chcecie wziąć udział w konferencji, to wystarczy wysłać swoje zgłoszenie na adres: [email protected]

Do zobaczenia!

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


Specjaliści z Microsoft i Google przyjadą do Torunia komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się