Śmiertelny wypadek na trasie Toruń - Bydgoszcz

Wypadki, Śmiertelny wypadek trasie Toruń Bydgoszcz - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 08/09/2019 15:25

Informacja z ostatniej chwili! Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 10 między Toruniem i Bydgoszczą.

Jedna osoba nie żyje, a siedem osób znajduje się pod opieką lekarzy - to bilans tragicznego wypadku, do którego doszło dzisiaj przed 15:00 w miejscowości Przyłubie na drodze krajowej nr 10.

Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu informuje nas, że zderzyły się tam aż cztery auta osobowe. Na miejscu zdarzenia od razu pojawiły się wszystkie służby ratunkowe, w tym trzy zastępy straży pożarnej. 

Droga krajowa nr 10 jest cały czas zablokowana. Informacje, które otrzymaliśmy od służb potwierdzają nasi czytelnicy. Za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz e-maila ([email protected]) informujecie, że na trasie Toruń - Bydgoszcz jest ogromny korek.

Policja apeluje o dostosowanie prędkości do panujących warunków atmosferycznych i zachowanie odpowiedniej odległości od pozostałych pojazdów. Kierowcy, noga z gazu!

*

Jeśli byłeś świadkiem jakiegoś zdarzenia, masz problem i chcesz go nagłośnić, czy po prostu masz do nas jakieś pytanie - napisz na naszego e-maila: [email protected]

(AM)

fot. pixabay

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Reklama

przyłubie, toruń, bydgoszcz, śmiertelny wypadek - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-09-08 16:40:06

    A gdzie policja i szybkie bmw jak kontroluja ruch ze ciagle wypadki
    Pewnie wola taxowkarzowi mandat za zle parkowanie dac

  • Gość - niezalogowany 2019-09-08 16:56:10

    na 10-tce to Policji nie ma... malo kasy do wyrwanoa, wiec nie oplaca sie.... lepiej stanac na czterdziestce za krzakiem na prostym bezpiecznym odcinku

  • Gość - niezalogowany 2019-09-08 17:04:51

    Potwierdzam mało policji na DK10 ostatnio Trasę Bydgoszcz - Torun zrobiłem w 13 minut w ciągu dnia i nikt mnie nie zatrzymał nawet yanosik pusty

  • Gość - niezalogowany 2019-09-08 17:06:08

    Wypadki się zdarzają, czy jest policja, czy jej nie ma...więc przestańcie pieprzyć

  • Gość - niezalogowany 2019-09-08 17:09:49

    A ja właśnie mieszkam w Przyłubiu i niestety ale Policji brak i jeżdżą jak idioci wyprzedzają na 3 go

  • Gość - niezalogowany 2019-09-08 17:23:47

    Czego w końcu chcecie!
    Jak jest policja to źle bo niby za krzakami, jak nie ma to też źle?
    Swoją drogą gratuluję rekordowego przejazdu Toruń-Bydgoszcz, więcej takich to z pewnością będzie bezpieczniej

  • Gość - niezalogowany 2019-09-08 17:30:10

    13 ? Następnym razem spróbuj jeszcze szybciej , może będzie jednego idioty mniej , oby tylko nikt przy okazji nie ucierpiał .

  • Gość - niezalogowany 2019-09-08 17:45:09

    To prawda. Chwilę przed wypadkiem przekraczałem 10 rowerem obserwowałem co się dzieje. Kierowcy idą na całość . Życie im nie miłe.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-08 17:49:06

    Wczoraj jednocześnie dwie beemki łowiły frajerów na drodze do Stryszka - tam nie trzeba się specjalnie wysilać, a zawsze jakiś jeleń się trafi. I statystyki idą w górę...

  • Łukasz - niezalogowany 2019-09-08 18:14:09

    Akurat "na trzeciego", to nie da się wyprzedzać na 10-tce :)
    Pozdrawiam tych co przyspieszają, jak się ich wyprzedza.
    To naprawdę nie polepsza bezpieczeństwa.
    Wszystkim szerokiej drogi.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-08 18:33:37

    Mieszkam w Solcu Kujawskim - to jest trasa śmierci, co najmniej jeden wypadek w tygodniu. Zwykle śmiertelny. Niestety to władze ponoszą winę za obecną sytuację. Zróbcie w końcu porządną dwupasmową obwodnicę. Takie plany kiedyś były.

  • Funio - niezalogowany 2019-09-08 18:36:02

    Uważam że jeśli jeździ dobrze to niech jeździ szybko .lepiej taki niz zawali droga jakaś zasrana co w momencie jakiegokolwiek choćby najmniejszego zagrożenia bądź tylko zwężenia hamulec na maksa !!!

  • Gość - niezalogowany 2019-09-08 18:50:48

    Jestem Bydgoszczakiem o ile ktoś to wie i to zrozumie i zawsze na tej trasie były problemy zero szkiełów i chulaj dusza bo co mi mogą zrobić jeżdziłem często do Torunia a debili na tej drodze nie brakuje pozdro w cudzysłowiu dła gościa który wykręcił taki czas zapraszam do mnie mieszkam w BRD -prawo jazdy masz w dupie zostaje Ci tylko rower bo jak tu zabiorą to sobie już nie pojeżdzisz

  • Gość - niezalogowany 2019-09-08 18:51:25

    Jestem Bydgoszczakiem o ile ktoś to wie i to zrozumie i zawsze na tej trasie były problemy zero szkiełów i chulaj dusza bo co mi mogą zrobić jeżdziłem często do Torunia a debili na tej drodze nie brakuje pozdro w cudzysłowiu dła gościa który wykręcił taki czas zapraszam do mnie mieszkam w BRD -prawo jazdy masz w dupie zostaje Ci tylko rower bo jak tu zabiorą to sobie już nie pojeżdzisz

  • Gość - niezalogowany 2019-09-08 19:39:57

    Jechalam dzisiaj po wypadku z Bydgoszczy do Torunia. Policja na skrzyzowaniu do Bydgoszczy skierowala samochody w lewo nie informujac co sie stalo. Przejechalam Solec i tak wyjechalam w aam srodek korka przed miejscem wypaku. Czy nie mozna bylo poinformowac kierowcow ze trzeba jechac przez Bydgoszcz. Pozniej strazacy skierowali nas droga przez las. Brawo dla bezmyslnych funkconariuszy policji.

    Nie

  • GośćJaro 1197 - niezalogowany 2019-09-09 12:09:15

    I jak nazwać człowieka, który robi te trasę w ciągu 13minut?

  • Gość - niezalogowany 2019-09-09 12:35:52

    W Polsce mamy za dużo kozaków, a mało kulturalnych kierowców.

  • gość 2019-09-09 12:43:37

    Rodzinę zmarłego Pana oraz osoby podróżujące ople, golfem oraz peugeotem bardzo proszę o kontakt [email protected]