Śmiertelny wypadek na trasie Toruń - Bydgoszcz. Apel policji [FOTO]

Wypadki, Śmiertelny wypadek trasie Toruń Bydgoszcz policji [FOTO] - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 18/05/2019 10:05

Ważna informacja policji w sprawie tragicznego wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 10 między Toruniem a Bydgoszczą.

Jak już Was informowaliśmy na portalu Oto Toruń, w niedzielę 12 maja w godzinach popołudniowych na drodze krajowej nr 10 w miejscowości Emilianowo doszło do tragicznego w skutkach wypadku.

Jak wynika z ustaleń policji, kierujący samochodem osobowym marki Opel Astra, jadąc od strony miejscowości Stryszek w stronę Makowisk, z nieustalonych dotąd przyczyn zjechał na pas jazdy w przeciwnym kierunku i zderzył się z samochodem ciężarowym marki Man z naczepą. Na miejscu zginął 55-letni obywatel Ukrainy. 

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy prowadzi śledztwo w sprawie śmiertelnego wypadku drogowego. - Świadków zdarzenia prosimy o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy przy ul. Wojska Polskiego 4F lub telefoniczny - apeluje podkom. Lidia Kowalska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Do komendy można zadzwonić pod nr: 52 525-56-93 lub całodobowo 52 525-51-59, znak sprawy to L.dz. Kr-969/19.

*

Jeśli byłeś świadkiem jakiegoś zdarzenia, masz problem i chcesz go nagłośnić, czy po prostu masz do nas jakieś pytanie - napisz na naszego e-maila: [email protected]

(TUB)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Reklama

toruń, policja, wypadek, emilianowo, dk 10, śmiertelny wypadek - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-05-18 19:15:07

    Się dziwicie, że ciągle wypadki są na tej trasie. Ludzie tam po 130 zapierdalają. W terenie zabudowanym w Czarnowie notorycznie wyprzedzają na przejściu dla pieszych. Zgadnijcie ile razy widziałem policję, która robiłaby cokolwiek w tym temacie, aby było bezpieczniej na trasie Toruń-Bydgoszcz? Zero. Raz widziałem tylko jak suszyli w Złejwsi Wielkiej. I akurat na samym końcu terenu zbudowanego gdzie jest ostatnie 100m i wszyscy się rozpędzają na wyjazd w niezabudowany. Sztuczne robienie statystyk a w mediach jacy to kierowcy źli. Jak się ich nie kara to się przyzwyczajają (mowa o uczciwych karach, a nie wyimaginowanych przekonaniach funkcjonariusz, żeby tabelki się zgadzały). Sam padłem ofiarą nieuczciwych praktyk policji i prawko bye na 3msc, wniosku do sądu dalej nie ma. Niech się kurwa Policja weźmie do roboty.

  • Gość 2 - niezalogowany 2019-05-18 19:43:36

    Debil z Ciebie...

  • Gość3465 - niezalogowany 2019-05-18 20:16:20

    Zaslabniecie lub usnął za kierownicą jedno z dwóch

  • Gość - niezalogowany 2019-05-18 21:29:29

    Jedno z dwóch? Albo najebany.
    Powinno się tam nastawiać foto. Policja ma ważniejsze rzeczy, musi ścigać projektory, bandytów od tęczy, trzymać krzyże. Mają co robić. Zapewnienie bezpieczeństwa nie należy do ich obowiązków

  • Gość - niezalogowany 2019-05-18 21:53:42

    osobowka jechał Ukrainiec pracuja po 16 godzin na dobę to sobie zasnął w aucie;(((

  • Gość - niezalogowany 2019-05-18 22:10:56

    Tu chodzi o trasę nr 10 a nie 80 kolegooo. Ale faktycznie masz rację. Na DK 80 jak inna DK10
    Zapieprzają.......

  • Gość - niezalogowany 2019-05-18 22:24:49

    Sądząc po wpisach większość z was to niedzieli kierowcy którzy tylko potrafią wyciągnąć pochopne wnioski

  • Drozdowski Paweł - niezalogowany 2019-05-18 22:30:03

    Kurwa Mać jest 2019 rok !!!!!! gdzie są eski i autostrady????? gdzie są ścieżki rowerowe?? jak długo mają ginąć ludzie na tych strzępach i resztkach astaltu???

  • Gość - niezalogowany 2019-05-18 23:41:24

    Czy to 10 czy 80-ka... Co chwilę jakiś mniej lub bardziej poważny wypadek, a policji brak. Kierowcy bezkarnie wyprzedzają na zakrętach, przejściach dla pieszych, podwójnej ciągłej... Wolę jeździć przez Świecie do Bydgoszczy - ładniejsze widoki, policja i radary po drodze dzięki czemu jest mniej wypadków i zdecydowanie spokojniej. Droga dłuższa, ale bezpieczniejsza.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-18 23:47:42

    ta droga prosi się o przebudowe

  • Darek z Dąbrowy - niezalogowany 2019-05-19 03:08:56

    Witam, od niedawna jeżdżę tą trasą do mojej Ukochanej w Bydgoszczy, ale jestem przerażony co tam się dzieje, wyprzedzaniae na trzeciego, duża prędkość to normalka, jestem kierowcą zawodowym, (2000000 tys. km. rocznie busem) jeżdżę po uni, ale tam naprawdę się boję....

  • jarmol80 - niezalogowany 2019-05-19 06:23:09

    Cześć:-)
    Na serio źle się dzieje na naszych drogach - ostatnio też widziałem takich wiksiarzy za kółkiem że "złapać, prać i patrzeć czy równo puchnie ". Żeby podróż autem była stresem i spiną rozkminą czy za górką już leci mi na czoło jakichś świr - dosłownie wszędzie ( s10 okolice Szczecina ), a teren zabudowany - ???, a co to za termin, zagadka. Uważajcie,

  • jarmol80 - niezalogowany 2019-05-19 06:30:14

    Cześć:-)
    Na serio źle się dzieje na naszych drogach - ostatnio też widziałem takich wiksiarzy za kółkiem że "złapać, prać i patrzeć czy równo puchnie ". Żeby podróż autem była stresem i spiną rozkminą czy za górką już leci mi na czoło jakichś świr - dosłownie wszędzie ( s10 okolice Szczecina ), a teren zabudowany - ???, a co to za termin, zagadka. Uważajcie na siebie, czujność i przewidywanie. Elita geniuszy drogowych umili Ci drogę.

  • Qwerty - niezalogowany 2019-05-19 06:37:52

    Jarmol ty to dopiero jestes debil nawet nie wiadomo co żeś napisał taki bełkot że klękajcie narody

  • Qwerty - niezalogowany 2019-05-19 06:38:22

    Jarmol ty to dopiero jestes debil nawet nie wiadomo co żeś napisał taki bełkot że klękajcie narody

  • Gość - niezalogowany 2019-05-19 08:15:31

    Qwerty jak nie rozumiesz co napisał Jarmol to jesteś nie kumaty.

  • Gościówa - niezalogowany 2019-05-19 08:48:16

    Tajniacy codziennie jeżdżą na trasie Bydgoszcz - Stryszek (dwupasmówka, wylot z Bydgoszczy) gdzie jest całkiem bezpiecznie. Proponuję policji przekierować swoje auta na trasę dk10 Bydgoszcz - Toruń i wyłapać idiotów, którzy wyprzedzają na trzeciego. Jeżdżę tą trasą od kilku lat, dzień w dzień i bezmyślność kierowców przekracza wszelkie granice.

  • Prawdziwy.stefan - niezalogowany 2019-05-19 09:25:06

    Władze Bydgoszczy i Torunia stać na to by ich mieszkańcy ginęli na drogach. Co tam śmiertelny wypadek raz w tygodniu na tej trasie. A po co prostować zygzak w Emilanowie by można było bezpiecznie wyprzedzić. Nie... zostawmy wszędzie górki i zakręty, a później dziwmy się że na byle głupim odcinku prostej wszyscy na raz chcą wyprzedzić ciężarówkę, albo ciągnik, bo następne miejsce do wyprzedzania będzie za 20km! A ulica to nie jest miejsce gdzie chcemy spędzać życie jadąc w korkach... Więc szybka kalkulacja i... teraz!!! Niestety czasami się uda, a czasami nie... Niestety kalkulację często robi taki zmęczony Ukrainiec, a do domu nie wracamy my. Bo inżynierowie dróg ZAPLANOWALI by tam umierali ludzie (brak odcinków do wyprzedzania, brak choćby krótkich odcinków z dwoma pasami w jednym kierunku do bezpiecznego wyprzedzania, same kolizyjne skrzyżowania).
    Takie jest moje zdanie.

  • Kiba - niezalogowany 2019-05-19 11:40:34

    W takim razie używacie drug gminnych tam lepsze warunki i nie rozpedzicie się tak by wynikał z tego większy problem ... Osobiście uważam że wystarczy dać zakażdy poruszania się pojazdami rolniczymi w określonych godzinach i postawić fotoradar co 25m droga na której wolno przemieszczac się z prędkością 90km/h bo była do tego zaprojektowana nie służy do popisów sprawności aut które bez problemu mogą ciągnąć 180km/h. Jeżeli to taki problem to emigrantów nie brakuje. ..

  • gość 2019-05-20 19:49:56

    W Bydgoszczy jeżdżą jak wariaci, omijam te miasto jak tylko mogę. Agresja kierowców nie ma końca. Jest dozwolone 50 km/h a ci gnają po 90, 100 km/h w terenie zabudowanym. Policja jest, ale okazjonalnie.

  • gość 2019-05-20 20:59:26

    NIKT NIE POMYŚLAŁ, ŻE WYPADKI DROGOWE TO NATURALNA SELEKCJA...