Śmiertelny wypadek na trasie Toruń-Bydgoszcz. Droga jest całkowicie zablokowana [PILNE]

Wypadki, Śmiertelny wypadek trasie Toruń Bydgoszcz Droga całkowicie zablokowana [PILNE] - zdjęcie, fotografia
08/02/2019 14:55

Pilna informacja. Na trasie Toruń - Bydgoszcz doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Na miejscu są duże utrudnienia drogowe.

Do śmiertelnego wypadku doszło dziś (8 lutego) w okolicach godziny 14:00 na drodze krajowej nr 10 (274 km). To obwodnica Bydgoszczy. Na tak zwanej Szosie Obwodowej samochód osobowy zderzył się z samochodem ciężarowym. Niestety, na miejscu zginął kierowca osobówki - zgon stwierdził lekarz. W akcji ratunkowej biorą udział wszystkie służby ratunkowej, w tym pięć zastępów Straży Pożarnej.

- Droga w tym momencie jest całkowicie zablokowana - informuje Państwowa Straż Pożarna w Toruniu. Nie przejedziecie odcinkiem między Wypaleniskami a Emilianowem. Kierowcy, spodziewajcie się objazdów. Policja wyjaśnia teraz okoliczności tego drogowego zdarzenia i jednocześnie apeluje do zmotoryzowanych o bezpieczną jazdę, czyli zdjęcie nogi z gazu.

Droga na odcinku Wypaleniska-Emilianowo jest zablokowana, Google Maps.

Odcinek między Wypaleniskami a Emilianowem, gdzie dziś doszło do tego śmiertelnego wypadku jest bardzo niebezpieczny. Często dochodzi w tym miejscu do drogowych zdarzeń. To "czarny punkt" na drogowej mapie naszego regionu.

*

Jeśli byłeś świadkiem jakiegoś zdarzenia, masz problem i chcesz go nagłośnić, czy po prostu masz do nas jakieś pytanie - napisz na naszego e-maila: [email protected]

(Redakcja)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Reklama

wypadek, toruń, bydgoszcz, śmiertelny wypadek, policja - komentarze opinie

  • gość 2019-02-09 00:23:24

    5 zastępów Straży Pożarnej do 1 zdarzenia??? Czy oni już na wyścigi jeżdżą żeby później brylować we wiadomościach?? Widać panowie się nieźle nudzą. 20h tydzień pracy, Playstation, siłownia, dobre żarcie i celebryckie życie. A wszystko na koszt podatnika...

  • Gość - niezalogowany 2019-02-09 07:00:54

    Do gościa wyżej. Nie masz pojęcia o czym piszesz....czy ty wiesz ile trzeba sprzętu na usunięcie skutków takiego zdarzenia? Nawet nie masz idioto wyobrazni. Przyjechali jebna fotki i pojadą co? Polska kurwa mentalność. Narzekać na swój los i płakać jak to inni mają dobrze. Trzeba bylo zostac strażakiem a nie jęczec teraz.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-09 07:32:47

    Strażak sie odezwał. A co z kierowcami którzy jadą przepisów a przez odlotów muszą jechać przez miasto prawie 2 godziny bo nikt nie potrafi tego bajzlu szybciej ogarnąć.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-09 08:08:04

    No wlasnie mowie ze nie masz pojęcia o czym piszesz..... chociażby nie wiem czy wiesz ze kiedy jest zgon przyjeżdża prokurator i dopiero po oględzinach można "sprzatac" wogole to nie rozumiem o co tobie chodzi. Nie masz pojęcia o funkcjonowaniu służb ratowniczych prowadzeniu akcji ratowniczych a sie wypowiadasz....

  • Gość - niezalogowany 2019-02-09 10:32:53

    Tam w tym miejscu to qy stoja . W ubiegłym roku jechalam tam i samochod przede mna nagle wyhamowal bo ja zauwazyl i chcial skrecic. Ta wasza 10 z tego wlasnie słynie. Dlatego macie tam bardzo niebezpieczny odcinek. Ale widocznie tamtejszej Policji to pasuje, bo nic z tym nie robi. Wstyd zeby dziw.. chodzily po trasie bez majtek i jadacym autom doopy pokazywaly.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-09 10:33:46

    Tam w tym miejscu to qy stoja . W ubiegłym roku jechalam tam i samochod przede mna nagle wyhamowal bo ja zauwazyl i chcial skrecic. Ta wasza 10 z tego wlasnie słynie. Dlatego macie tam bardzo niebezpieczny odcinek. Ale widocznie tamtejszej Policji to pasuje, bo nic z tym nie robi. Wstyd zeby dziw.. chodzily po trasie bez majtek i jadacym autom doopy pokazywaly.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-09 11:39:58

    A co niby policja ma zrobić z tymi panienkami? One twierdzą, że nie są do niczego przymuszane i tyle...

  • Gość - niezalogowany 2019-02-09 12:44:57

    Babe handlujaca jajkami potrafia z chodnika usunac. Ale qew nie. Brzydza mnie jak je widze przy tych lasach. W google map poszukajcie tego miejsca i zobaczycie dwie sztuki plus jeden stary tryk z tira i drugi z osobowki. Taka garbata do niego zasuwa.. obciach. Niech żonki to zobacza może tirka rozpoznają.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-09 13:07:43

    Statystyki udowadniaja ze prostytutki przy waszych drogach przyczyniaja sie do liczby wypadkow na waszych drogach. Wiec w celu ochrony zdrowia, zycia, zmniejszenia wydatkow na ratowanie ofiar tych wypadkow i usuwanie skutkow dwa razy dziennie mandat za stwarzanie niebezpieczenstwa na drodze i tyle w temacie. Szlabany na drogach wjazdowych. Kamery zainstalowane w strategicznych miejscach. Znaki informujace że zakaz łażenia w negliżu przy lesie , plus oczywiście jakakolwiek reakcja mieszkajacej tam ludnosci. Ps . A ja tez moge bezkarnie po ulicach poznani i bydgoszczy w stringach i staniku chodzic i do dziekanki nikt mnie nie odwiezie? No chyba ze lubicie zwloki co tydzien z asfaltu zbierac. A taka do smierci sie przyczyni ucieknie w krzaki i z glowy. Niewinna..

Dodajesz jako: |