Śmiertelny wypadek na przejściu dla pieszych w Toruniu. Nie żyje 72-letni mężczyzna [FOTO]

Wypadki, Śmiertelny wypadek przejściu pieszych Toruniu żyje letni mężczyzna [FOTO] - zdjęcie, fotografia
Filip Sobczak 19/01/2019 11:24

W Toruniu miał miejsce kolejny śmiertelny wypadek na oznakowanym przejściu dla pieszych. Tym razem na pasach przy ul. Bema.

Do tego tragicznego zdarzenia doszło dokładnie w piątek (18 stycznia) kilka minut po 18:00 na oznakowanym przejściu dla pieszych przy ul. gen. Józefa Bema, w okolicach lodowiska Tor-Tor. - Potrącenie miało miejsce na pasie w kierunku Szosy Chełmińskiej. Kierująca osobową Skodą Fabia 62-latka potrąciła dwóch mężczyzn przechodzących przez jezdnię - powiedział portalowi Oto Toruń Wojciech Chrostowski, rzecznik prasowy KMP w Toruniu. 

Jeszcze wczoraj wieczorem funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Toruniu poinformowali nas, że niestety jeden z potrąconych - 72-letni mężczyzna - zmarł w szpitalu w wyniku odniesionych obrażeń. Druga z poszkodowanych osób - 54-letni mężczyzna - jest już po operacji, ale policja nie zna jej stanu. Ofiara tego wypadku była prawdopodobnie kibicem klubu hokejowego, Energa Toruń (nasi hokeiści grali w piątek na Tor-Torze z Orlikiem Opole).

- Jest to dla nas niezmiernie przykra informacja, zwłaszcza, że byli to najprawdopodobniej nasi kibice - na jezdni leżały bilety na mecz. Łączymy się w bólu z Rodzinami ofiar wypadku, a do Was Drodzy Kibice kierujemy apel o szczególną ostrożność zarówno do kierowców, jak i pieszych - napisały władze KH Energi Toruń w mediach społecznościowych.

Oznakowane przejście dla pieszych przy ul. gen. Józefa Bema. W tym miejscu doszło do tragedii. 

Policja natychmiast zaczęła wyjaśniać okoliczności tej tragedii. Mundurowi poinformowali nas, że zbadali kobietę alkomatem - była trzeźwa. Po jakimś czasie w okolicach przejścia dla pieszych przy ul. gen. Józefa Bema pojawiła się również toruńska prokuratura. Teraz funkcjonariusze oraz śledczy będą wspólnie wyjaśniać wszystkie szczegóły oraz przyczyny tego potrącenia.

To kolejny śmiertelny wypadek w ostatnich tygodniach w Toruniu. Pod koniec 2018 roku 26-letni mężczyzna potrącił dwie kobiety, które przechodziły przez przejście dla pieszych na ulicy Grudziądzkiej. Jak się okazało, była to 52-letnia matka i jej 18-letnia córka. Poszkodowane zostały przewiezione do szpitala, gdzie zmarły. 

Jeśli byłeś świadkiem jakiegoś zdarzenia, masz problem i chcesz go nagłośnić, czy po prostu masz do nas jakieś pytanie - napisz na naszego e-maila: [email protected]

(Filip Sobczak)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

toruń, śmiertelne potrącenie, wypadek, bema, policja - komentarze opinie

 • KOPERNIK - niezalogowany 2019-01-20 10:59:52

  Brawura jazdy widać na każdym kroku mam PYTANIE do POLICJI co z TYM ROBICIE .Znaki drogowe są ale ilu jest TAKICH co przestrzegają PRAWO o ruchu drogowym lubię jazdę rowerową i NIESTETY patrząc na znaki dwa razy byłbym przejechany nie twierdzę że jestem doskonały ale SKORO znaki są dlaczego jawnie są łamane .PRZECIEŻ KULTURĄ JAZDY ZAJEDZIEMY DALEKO A PRZEDE WSZYSTKIM BEZPIECZNIE ????

 • Gość - niezalogowany 2019-01-20 11:20:37

  Zalozcie kamery zwlaszcza na pasach, zamiast tracic pieniadze na mniej wazne cele.

 • Gość - niezalogowany 2019-01-20 18:07:14

  Oświetlenie tego przejścia dla pieszych było fatalne. Oczywiście winny jest kierujący pojazdem ale sądzę że nie doszłoby do tego nieszczęścia gdyby funkcjonowało odpowiednie oświetlenie.

 • Gość - niezalogowany 2019-01-20 18:09:44

  Oczywiście winny jest kierujący pojazdem ale trzeba powiedzieć szczerze że oświetlenie tego przejścia dla pieszych było fatalne

 • Artur - niezalogowany 2019-01-21 16:36:01

  Proszę rodzinę poszkodowanych mężczyzn o kontakt, mam do przekazania ważne informacje. Mój e-mail: ar[email protected]

 • Ala - niezalogowany 2019-01-21 18:06:06

  Często przechodzę przez przejścia bez świateł... Nigdy... Przenigdy nie wchodzę jak jadą samochody, nawet w sporej odległości. Można się potknąć i przewrócić. Można źle ocenić odległość i prędkość pojazdu. Po co Ci ludzie włażą na przejscia przed samochody? Przecież to zwykli samobójcy. A starsi ludzie za kierownicą to już inna historia. Obowiązkowe badania dla kierowców!

 • gość 2019-01-22 01:26:46

  Jestem studentem, którego ambicje przerosły możliwości finansowe. Proszę o zapoznanie się ze zbiórką, w niej są zawarte wszelkie informacje oraz o ewentualną pomoc w postaci złotówki bądź udostępnienia. Dziękuję bardzo! https://zrzutka.pl/gkxnrx

 • gość 2019-01-22 08:22:59

  Jeżeli ktoś kojarzy zmarłego bardzo prosiłabym o kontakt. [email protected]

 • gość 2019-01-22 08:23:13

  Jeżeli ktoś kojarzy zmarłego bardzo prosiłabym o kontakt. [email protected]

 • gość 2019-11-14 14:15:50

  Czy potrzebujesz pożyczki na lepsze życie lub pomoc finansową, pożyczki? Oferujemy wszelkiego rodzaju kredyty, jeśli jesteś zainteresowany wiadomość nam więcej szczegółów (Via email: [email protected])

 • gość 2019-11-25 18:31:37

  Nebankovní půjčka za 48 hodin. Potřebujete financování Pro váš dům, Pro vaši firmu, Chcete-li koupit auto, Chcete-li koupit motocykl, Chcete-li vytvořit vlastní firmu, Pro vaše osobní potřeby nepochybujte. Nabízím osobní půjčky od 10 000 Kč do 50 000 000 Kč s roční úrokovou sazbou 2%. Nezáleží na výši. Ve své žádosti o půjčku uveďte přesnou částku, kterou chcete uplatnit, a datum splacení. Napište nám své osobní půjčky e-mailem: [email protected] whatsapp +420723453979

 • gość 2019-11-26 14:13:43

  Czy potrzebujesz pożyczki na lepsze życie lub pomoc finansową, pożyczki? Oferujemy wszelkiego rodzaju kredyty, jeśli jesteś zainteresowany wiadomość nam więcej szczegółów (Via email: [email protected])

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama