Śmiertelny pożar na świętego Józefa. Kim był człowiek, który spłonął? [FOTO]

Straż pożarna, Śmiertelny pożar świętego Józefa człowiek który spłonął [FOTO] - zdjęcie, fotografia
Filip Sobczak 01/02/2018 10:21

W poniedziałek rano strażacy dostali informację o pożarze w bloku przy ulicy świętego Józefa. Na miejsce od razu wyruszyło siedem zastępów straży pożarnej.

Pożar wybuchł w piwnicy budynku mieszkalnego wielorodzinnego (ul. świętego Józefa 60/64), który znajduje się niedaleko Szkoły Podstawowej nr 5 oraz Szpitala Wojewódzkiego. Na miejscu od razu zjawiły się służby ratunkowe, w tym siedem zastępów straży pożarnej.

Strażacy szybko poradzili sobie z pożarem. Niestety poinformowali nas także, że podczas akcji gaśniczej odnaleziono w piwnicy w korytarzu ciało człowieka. 

- Funkcjonariusze ustalają tożsamość ofiary. W poniedziałek oddybyły się oględziny z udziałem biegłego z zakresu pożarnictwa. Jego opinie powinny przybliżyć ewentualne przyczyny powstania ognia - informuje Wojciech Chrostowski z toruńskiej policji.

Dlatego cały czas nie wiemy, kim była osoba, którą znaleźli strażacy i w jaki sposób zginęła. Andrzej Seroczyński z Państwowej Straży Pożarnej twierdzi, że prawdopodobnie były to zwłoki bezdomnego mężczyzny. Jednak to na razie niepotwierdzone informacje.

Niewiele wiedzą także mieszkańcy bloku przy świętego Józefa 60, z którymi rozmawialiśmy o całym zdarzeniu. Niektórzy twierdzą, że był to bezdomny, którego ktoś wpuścił do klatki, aczkolwiek kilku lokatorów poinformowało nas, że nigdy nie wiedzieli, żeby jakiś bezdomny spał lub przebywał w ich piwnicy.

Sprawę już wyjaśniają toruńscy policjanci pod nadzorem prokuratora.

(Filip Sobczak)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Śmiertelny pożar na świętego Józefa. Kim był człowiek, który spłonął? [FOTO] komentarze opinie

  • gość 2018-03-23 21:18:29

    A TEN CAŁY RYPINSKI Z POD 16 JESZCZE TAM MIESZKA TEN ZŁODZIEJ CO JEZDZI SAMOCHODEM BEZ UPRAWNIEŃ ??? WIE KTOŚ

  • gość 2018-04-22 20:34:31

    JAK KTOŚ ZOBACZY ZBIGNIEWA R. MIESZKAJĄCEGO W BLOKU ( JÓZEFA 60/64 M 16 ) WSIADAJĄCEGO DO SAMOCHODU I PROWADZĄCEGO DZWONIĆ OD RAZU NA 112 LUB 997 FACET JEŹDZI BEZ PRAWA JAZDY NADTO NADUŻYWA ALKOHOLU ......

    UWAŻAJCIE NA TEGO GOŚCIA !!! !!! !!!

    A JAK ZACZNĄ SIĘ KRADZIEŻE NA OSIEDLU TO JUŻ WIECIE DO KOGO SIĘ ZGŁOSIĆ .

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama