Śmiertelne potrącenie 79-letniego mężczyzny pod Toruniem

Sprawy kryminalne, Śmiertelne potrącenie letniego mężczyzny Toruniem - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 12/11/2019 12:00

Tragiczny finał wypadku w Grzywnie pod Toruniem. Samochód osobowy potrącił pieszego, który przeprowadzał rower przez jezdnię.

Policjanci informują nas, że do tego tragicznego w skutkach wypadku doszło dokładnie w piątek (8 listopada) około 13:15 na drodze wojewódzkiej nr 589 w Grzywnie (powiat toruński), w gminie Chełmża.

– Ze wstępnych ustaleń policjantów toruńskiej drogówki wynika, że kierujący osobowym Volkswagenem Sharanem 63-latek potrącił pieszego, który przeprowadzał rower przez jezdnię – tłumaczy Wojciech Chrostowski z Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.

Potrącony mężczyzna natychmiast został przetransportowany do szpitala. Niestety nie udało się go uratować. Miał 79 lat. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszystkie przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci apelują o kontakt do wszystkich osób, które były świadkami tego wypadku. Telefoniczny kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, ul. Grudziądzka 17, tel. (56) 641 26 07 lub 112.

*

Jeśli byłeś świadkiem jakiegoś zdarzenia, masz problem i chcesz go nagłośnić, czy po prostu masz do nas jakieś pytanie - napisz na naszego e-maila: [email protected]

(AM)

fot. pixabay

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

śmiertelne potrącenie, pieszy, rowerzysta, grzywna, chełmża, toruń - komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama