6°C bezchmurnie

Śmiertelne pobicie w Toruniu! Trzy osoby zatrzymane przez policję

Sprawy kryminalne, Śmiertelne pobicie Toruniu! osoby zatrzymane przez policję - zdjęcie, fotografia

Kolejne morderstwo w Toruniu!

Policja w niedzielny poranek otrzymała informacje o pobiciu w jednym z domów przy ul. Czarlińskiego na Chełmińskim Przedmieściu w Toruniu. Kryminalni natychmiast pojawili się na miejscu. Na strychu budynku znalezione zostały zwłoki 39-letniej kobiety. Kilka godzin później funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn oraz kobietę.

- To dwóch 31-letnich mężczyzn oraz 41-letnia kobieta - poinformowała nas Wioletta Dąbrowska z Komendy Miejskiej Policji w Toruniu. - Wszyscy bez stałego adresu zamieszkania.  

Według ustaleń kryminalnych, jeden z zatrzymanych był już wcześniej karany za włamanie, kradzież, podrobienie dokumentów i wyłudzenie. Drugi również odpowiadał już za kradzież, wyłudzenie, pobicie i groźby karalne.

Podczas przeszukania mieszkania zajmowanego przez 41-latkę kryminalni znaleźli przeszło 59 gramów białego proszku, to prawdopodobnie amfetamina.

Teraz udział poszczególnych osób w tym zdarzeniu jest weryfikowany przez śledczych. Sprawę przejęła Prokuratura Rejonowa Toruń Centrum-Zachód.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


morderstwo, toruń, śmiertelne pobicie, policja - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2017-12-11 13:45:53

    Czy w Toruniu morderstwa na norma ?

  • Gość - niezalogowany 2017-12-11 17:51:41

    tak

  • DredTorunczyk - niezalogowany 2017-12-13 13:26:52

    Na każdym rogu się zabijają ;/

Dodajesz jako: Zaloguj się