Słoneczna kąpiel w maju? To możliwe!

Relaks, Słoneczna kąpiel możliwe! - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 23/03/2019 08:23

Nie możesz doczekać się urlopu i nie masz pomysłu jak spędzić majówkę? Warto zaplanować podróż, dzięki której świetnie spędzicie czas poznając uroki nowych miejsc.

Wraz z nieśmiało przebijającym przez chmury słońcem pierwszych dni wiosennych odzywają się wspomnienia ciepłych, przyjemnych miesięcy. Wszyscy, którym zima wydaje się trwać zbyt długo, marzą zapewne o nadarzającej się okazji do skorzystania z dobrodziejstw spokojnych majowych wieczorów.

Majówka to czas, w którym spotkania ze znajomymi stają się częstsze, wyjścia z domu przyjemniejsze, dni dłuższe. Błyski cudownych promyków sprawią radość zarówno w Polsce, jak i w dalekich zakątkach globu. Jak wesoło mógłby mrugać do nas słoneczny blask, odbijając się od tafli lazurowego oceanu. Ileż radości dać może obserwowanie odzyskującej sprężystość i świeżość nadwiślańskiej natury! A gdyby tak rozpocząć ten okres wycieczką?

Warto zaplanować ten czas wspólnie z agencją podróży Coco Tours. Niezwykle bogata oferta przygotowana przez pracowników biura zadowoli zarówno pasjonatów weekendowych wypadów, jak i wolących długi wylegiwanie się w słońcu. W tym roku majówka przypada kilka dni po Świętach Wielkanocnych, a chcących skorzystać z możliwości, jakie daje długi, majowy weekend nie brakuje, To dobry czas na odpoczynek i zabawę po tygodniach postu. Tym bardziej że wystarczą trzy dni urlopu, aby cieszyć się 9-dniowym okresem wolnym od pracy.

Pozostający w kraju od lat mają jasno sprecyzowane upodobania co do kierunków wycieczek w tym okresie. Tradycyjnie wybór odbywa się między morzem a górami. Ciekawą opcją może być także rajd do kilku wybranych polskich miastach czy aktywny relaks nad mazurskimi jeziorami.

Cały czas rośnie popularność wycieczek zagranicznych. Walory takich podróży są oczywiście powszechnie znane. Piękne, piaszczyste plaże kuszą spokojem i błogim relaksem. Greckie Rodos przyciągnie doskonałymi warunkami do rekreacji. W północnej Afryce nie brak oczywiście duszonego mięsa oraz przypraw o intensywnym smaku i zapachu, ale równie silne przeżycia powinno zapewnić zwiedzanie Kairu, Marakeszu, Tunisu i innych arcydzieł cywilizacji. Spokojniejsza sytuacja polityczna w tym rejonie świata spowodowała, że znów wrócił on do łask podróżujących.

Oczywiście nie tylko basen Morza Śródziemnego jest interesują możliwością. Zarówno Karaiby, jak i Malediwy to nie tylko raj dla spragnionych kąpieli słonecznych, ale też miejsce aktywnego wypoczynku obfitującego w nurkowanie i sporty wodne - narty, skutery windsurfing.

Jeżeli marzycie o majówkowym wypoczynku, odwiedźcie agencję turystyczną Coco Tours przy ul. Małe Garbary 21, gdzie możecie liczyć na fachową pomoc. Pracownicy biura pomogą Wam zaplanować idealny wyjazd.

O szczegóły możecie zapytać pod numerami telefonów: 793 110 515, 792 010 515, 730 244 730. 

Agencja turystyczna Coco Tours

Małe Garbary 21 (10:00-18:00)

792 010 515
793 110 515

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Reklama

majówka, urlop, coco tours - komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama