5°C zamglenie

Setki osób na wykładach w CKK Jordanki. Prelegentami Leszek Balcerowicz i Marek Zuber [FOTO]

W Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki odbyła się dziś konferencja “Firma przyszłości”. Wykładów znanych ludzi biznesu słuchało blisko 900 osób.

Była to już druga edycja konferencji. Rok temu na widowni zgromadziło się około 250 osób. W tym roku wynik było dużo lepszy, w Jordankach zgromadziło się bowiem około 900 słuchaczy.

Toruń to miasto ludzi niesłychanie przedsiębiorczych. 26 tys. podmiotów gospodarczych, które działają w Toruniu, dają z roku na rok zwiększający się produkt krajowy, oczywiście w wymiarze lokalnym – powiedział podczas otwarcia konferencji prezydent Michał Zaleski.

Konferencję rozpoczął wykład prof. Leszka Balcerowicza na temat ustrojów politycznych i ich wpływowi na warunki życia w kraju. W programie spotkania znalazły się  także tematy związane z najnowszymi trendami w obszarach finansów, inwestycji, marketingu i transformacji cyfrowej. Atutem konferencji była także obecność praktyków, którzy przedstawiali sposoby kreowania i zarządzania marką w czasie kryzysu zaufania oraz podjęli temat decyzji zakupowych klientów.

Oprócz prof. Leszka Balcerowicza w Jordankach zagościło także wiele innych znanych osób ze świata biznesu. Byli to przedstawiciele międzynarodowych koncernów oraz organizacji, m.in. szefowa Google for Work Magdalena Dziewguć, Marek Zuber – znany ze świata mediów ekonomista, główny ekonomista FOR – Aleksander Łaszek, eksperci i praktycy z obszaru marketingu, sprzedaży, komunikacji i reklamy – Marcin Maj i Rahim Blak, ekspert w dziedzinie digital information – członek zarządu Microsoft Polska – Paweł Jakubik, szefowie biur Departamentu Instrumentów Finansowych oraz Poręczeniowego Departamentu Gwarancji i Poręczeń BGK – Wojciech Marcinkiewicz, Robert Koziński oraz Feliks Kobierski – Ekspert Departamentu Bankowości Transakcyjnej.

Wśród gości znaleźli się także przedstawiciele toruńskich firm m.in. prezes Marwit Sp. z o.o.– Maciej Jóźwicki, z ramienia Neuca S.A. – Adam Rudnicki, oraz Janusz Kamiński z firmy Trakido.

(fot. Małgorzata Litwin/UMT)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


Setki osób na wykładach w CKK Jordanki. Prelegentami Leszek Balcerowicz i Marek Zuber [FOTO] komentarze opinie

  • gość 2018-06-06 20:19:30

    Stolica biznesu dziś w Polsce? Wy w redakcji macie taka gigantomanie, czy to organizatorzy wpompowali was taki balonik? Próbuje cos znalezc w mediach ogolnopolskihch o tej konferencji, jakieś 5 sekund chociaż w teleexpresie i nic... czego wy się nałykaliście? Jedno z wydarzeń, an których dziś byłem w Warszaiwe dotyczące biznesu miało 500 osób a wy coś tu nawijacie o stoyli biznesu... wyjedzcie sobie dziennikarze choc na chwile poza region do katowic, warszawy , albo gdanska i spojrzcie jak sie robi wydarzenia, kilka tysiecy ludzi. duze stoiska i jeszcze na tym zarabiaja.. a wy drobna konferencyjnke za darmo oceniacie jako stolica biznesu... zascianek z lysolami na czele... gdzie rzym gdzie krym!

  • hałabała - niezalogowany 2018-06-07 20:51:44

    900 osób. buhahahahahahaha max 300 bylo komu zależy by tak przeistaczać fakty?

Dodajesz jako: Zaloguj się