5°C zamglenie

Są wyniki WOŚP w gminie Chełmża!

Charytatywne akcje, wyniki WOŚP gminie Chełmża! - zdjęcie, fotografia

Banki wprawdzie wciąż liczą ostatnie zbiórki WOŚP w gminie Chełmża, ale już dziś znamy wstępne wyniki obu sztabów.

Organizacją finałów WOŚP zajęły się w gminie dwa sztaby: pierwszy zarejestrowany w Szkole Podstawowej Kończewicach, drugi w klubie Autsajder w Drzonówku, podlegający pod sztab WOŚP w Lisewie. Szkoła Podstawowa w Kończewicach finał przygotowywała razem z oddziałem w Głuchowie, co przyniosło dobre efekty, bo łącznie udało się zebrać aż 58 628,82 zł! Za 200 zł wylicytowano body podarowane przez Jurka Owsiaka, a za 180 zł czapkę Chrisa Holdera. —  W samym Głuchowie w licytacjach udało się zebrać ponad 5200 zł — mówi Maria Bulińska, nauczycielka i członkini sztabu WOŚP ze Szkoły Podstawowej im. ks. Leona Poeplau w Kończewicach.

Klub Autsajder, który finały WOŚP organizuje zazwyczaj razem z Ochotniczą Strażą Pożarną z Drzonowa, może z kolei pochwalić się zbiórką w wysokości 7159,64 zł! Największą atrakcją w czasie licytacji była tradycyjna już gitara, którą sprzedano za 2500 zł. Ponadto za ponad 500 zł wylicytowano obraz z podobizną Ryśka Riedla, a za 400 zł oryginalny znak drogowy przeznaczony dla miłośników motocykli. —  Oprócz tego popularne były także torty, które kupowano za 200-300 złotych — podsumowuje Marcin Daroń, właściciel klubu Autsajder.

Goście obu sztabów nie mogli narzekać na brak atrakcji, bo czekały na nich m.in. koncerty, występy artystyczne, mecz siatkówki oldboyów, ciepłe posiłki oraz tradycyjne światełko do nieba.


Są wyniki WOŚP w gminie Chełmża! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się