21°C bezchmurnie

Ruszyły transferowe spekulacje. Doyle, Hampel, Hancock, Holder...

Get Well Toruń, Ruszyły transferowe spekulacje Doyle Hampel Hancock Holder - zdjęcie, fotografia

Kończy się żużlowy sezon 2017. Nic więc dziwnego, że działacze zaczynają pierwsze rozmowy z zawodnikami.

Ostatnio w toruńskim środowisku żużlowym sporo mówiło się o przejściu Jasona Doyla do Get Well Toruń. Za Australijczykiem fantastyczna runda zasadnicza. Doyle był według statystyk piątym żużlowcem w najlepszej lidze świata. Dlatego działacze z Zielonej Góry liczą się z wieloma ofertami dla swojego zawodnika.

Jednak już dziś jest niemal pewne, że Australijczyk pozostanie w Zielonej Górze. Nawet sam Jacek Frątczak przyznał w rozmowie ze stacją nSport+, że Doyle bardzo dobrze czuje się w Falubazie i nigdzie nie zamierza odchodzić. Wiemy także, że nowy-stary menadżer Get Well Toruń przedstawił zarządowi swoją listę nazwisk, które, jego zdaniem, poważnie wzmocniłyby zespół z Torunia.

W telewizji Frątczak ujawnił także, że wszyscy w klubie są zadowoleni z Grega Hancocka. Amerykanin jako jeden z nielicznych nie zawiódł w tym sezonie. Przejechał tylko 10 spotkań, ale według statystyk jest drugim zawodnikiem PGE Ekstraligi. Dlatego toruński klub nie wyobraża sobie zespołu w przyszłym sezonie bez sympatycznego kowboja. Frątczak przeczuwa, że Greg nie będzie miał problemu z pozostaniem w Toruniu, jeśli Get Well utrzyma się w Ekstralidze.

Dziennikarze spekulują również na temat Jarosława Hampela. W czwartek redaktor Joachim Przybył z Gazety Pomorskiej zasugerował, że utytułowany Polak może już niedługo dołączyć do Get Well. Przypomnijmy, że pod koniec czerwca Hampel wygrał w Toruniu jeden z turniejów indywidualnych Mistrzostw Europy na żużlu i pokazał, że na Motoarenie czuje się bardzo dobrze.

Kibice z wielkim zainteresowaniem patrzą również na Chrisa Holdera. Australijczykiem zainteresowany jest między innymi Włókniarz Częstochowa. Nawet prezes tego klubu, Michał Świącik, nie ukrywa, że widziałby kangura w przyszłym sezonie w swoim zespole. Jednak pamiętajmy, że Chris jest mocno związany z Toruniem. Jeździ tu już od 2008 roku i zdobył tu wiele medali Drużynowych Mistrzostw Polski.

Jak będzie wyglądał skład Get Well Toruń w 2018 roku? Kto będzie jego liderem? Między innymi na te pytania w ciągu najbliższych tygodni będziemy starali się odpowiedzieć na łamach Oto Toruń.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


get well toruń - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się