Rozszerzenia domen .doctor, .dog oraz .domains

Dawid Nowak - blog 27/01/2019 16:26

Przeszukując treści internetowe i natrafiając na takie oto strony z danym rozszerzeniem domenowym już na pierwszy rzut oka internauta wie, albo może domyślić się, czego dana witryna internetowa będzie dotyczyła. Jest to doskonałe rozwiązanie, jeśli chcemy np. przyciągnąć uwagę innych lub też zainteresować potencjalnych klientów. Warto więc jest się z nimi zapoznać i rozważyć wykorzystanie właśnie tych rozszerzęń. Z pewnością będzie to dla nas korzystne, znalezienie nazwy dla swojej strony pośród nowych rozszerzeń jest też dużo prostsze.

Domena .doctor

Lekarze, dentyści, weterynarze czy nawet farmaceuci nie są jedynymi, którzy mogą skorzystają na domenie .doctor. Profesorowie na uczelniach wyższych oraz inni pracownicy z tytułem doktora lub stopniem naukowym również są przecież nazywani doktorami. Warto użyć tej domeny w celu: informacji o uprawnieniach, badaniach, publikacjach i prezentacjach; wyszczególnienia działania danego oddziału, komitetu lub organizacji lub też aby łączyć ze sobą studentów i kolegów, który mają podobne zainteresowania naukowe. Domena ta dedykowana jest w szczególności: lekarzom specjalistom, internistom, weterynarzom, dentystom, osobom tworzącym portale z opiniami o lekarzach/szpitalach/klinikach, doktorom nauk, doktorantom, pracownikom naukowym naukowcom.

https://www.cal.pl/domena-doctor

Domena .dog

Internet jest wręcz przepełniony miłośnikami psów. Na całym świecie są setki tysięcy psów, a branża związana ze zwierzętami domowych jest jedną z najbardziej stabilnych na światowym rynku. Zamiast więc przeszukiwać Internet w celu znalezienia karmy dla psów, porad szkoleniowych czy porad zdrowotnych właściciele psów mają teraz domenę .dog. Jest ona pomocna w oznaczeniu, że określona strona jest związana z psem. Domena ta jest w szczególności dedykowana dla: hodowców psów, gabinetów weterynaryjnych, salonów pielęgnacji psów, miłośników psów oraz dla tematycznych serwisów internetowych.

https://www.cal.pl/domena-dog


Domena .domains

Domena ta jest dedykowana do firm hostingowych, dostawców, sprzedawców domen, a także agencji interaktywnych, pragnących rozszerzyć swą działalność o sprzedaż domen. Internauci szukają domen online z kilku powodów - albo chcą kupić własną nazwę domeny, albo dowiedzieć się więcej o domenach. Domeny z końcówką .domains mogą być używane w dowolnym celu. Domeny te są dostępne dla wszystkich osób i firm oraz organizacji, dzięki czemu są one idealne nawet dla naukowców, czasopism technologicznych, rejestrów domen i wielu innych.

https://www.cal.pl/domena-domains

 

Rozszerzenia domen .doctor, .dog oraz .domains komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama