Rolnik z naszego regionu również... szuka żony [WIDEO]

Relaks, Rolnik naszego regionu również szuka żony [WIDEO] - zdjęcie, fotografia
Portal ototorun.pl 23/04/2019 09:56

Ruszyła szósta edycja popularnego programu telewizyjnego "Rolnik szuka żony". Wśród uczestników jest Sławomir z województwa kujawsko-pomorskiego.

Rolnik szuka żony to program telewizyjny emitowany przez TVP 1, który cieszy się dużą oglądalność. W Lany Poniedziałek na małym ekranie zobaczyliśmy już tak zwany odcinek "zerowy". W programie zaprezentowano osoby ze wsi, które poszukują partnera/partnerki. Wśród nich znajduje się Sławomir z województwa kujawsko-pomorskiego.

Sławomir jest zapracowanym człowiekiem. Pracę na gospodarstwie (ma bydło i pasiekę) łączy ze służbą w Państwowej Straży Pożarnej. 34-latek uważa, że nie ma piękniejszego miejsca do życia niż wieś. Szuka kobiety, która sprawi, że to miejsce będzie nie tylko piękne, ale i szczęśliwe... Mama Zdzisława i ojciec Henryk przyznali, że miał dziewczynę, która zostawiła go po dwóch latach.

Sławomir szuka wysokiej (sam ma 188 cm wzrostu), spokojnej i szczerej partnerki z własnym zdaniem, ale i zdolnością do kompromisów.

Przez następne kilka tygodni bohaterowie programu Rolnik szuka żony będą czekać na listy od osób zainteresowanych spotkaniem. Finałową piątkę widzowie TVP1 poznają dopiero po wakacjach. Szósta edycja programu ruszy od września.

(TUB)

fot. materiały promocyjne TVP

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

 

rolnik szuka żony, tvp 1, sławomir, uczestnicy rolnik szuka żony, marta manowska - komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama