Rodzinne granie na trawie

SIER 10
Książnica Kopernikańska w Toruniu godz: 11:00

W sobotę, 10 sierpnia, zapraszamy do ogrodu Książnicy Kopernikańskiej. Tutaj od godz. 11 do 15 gramy w planszówki - na trawie. Do Waszej dyspozycji oddamy kilkadziesiąt gier planszowych (w tym kilkanaście nowych). Wśród nich będą takie hity jak: Abalone, Carcassonne, Catan, Dixit, Dolina kupców 2, Domek, Eksplodujące kotki, Icecool, Kwiatki, Neuroshima Hex 3.0, Niezłe ziółka, Pędzące ślimaki, Potwory w Tokio, Qwirkle, Splendor, Tajniacy, Timeline: Polska, Wsiąść do pociągu: Europa, Zamki Burgundii, Łap prosiaka, Mage wars. Akademia, Kto to zrobił?, Patchwork, Marco Polo, Dominion.

Na miejscu doradzimy, w co zagrać, wyjaśnimy zasady, omówimy strategie i (na życzenie) pomożemy w grze. W programie plenerowego spotkania z planszówkami jest również turniej w grę Lato z Komarami. Uczestnictwo w imprezie jest bezpłatne. Do udziału zapraszamy całe rodziny (mamy dla Was koce).

Rodzinne granie na trawie organizujemy we współpracy z Krainą Planszówek wydawnictwa Egmont. Uwaga: w razie niepogody impreza zostanie przeniesiona do czytelni Książnicy Kopernikańskiej.

Rodzinne granie na trawie komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama