6°C bezchmurnie

Rodzina i przyjaciele poszukują Patryka Szałwińskiego z Torunia. Możecie pomóc! [FOTO]

Policja, a także rodzina i przyjaciele poszukują 21-letniego Patryka Szałwińskiego, który w nocy 9 września wyszedł z domu przy ul. Okólnej w Toruniu i ślad po nim zaginął.

Wszystkie próby odnalezienia mężczyzny nie przyniosły skutku, a sam zaginiony nie skontaktował się z najbliższymi. Nie wiadomo, co się z nim stało. Teraz policjanci proszą wszystkich o pomoc w ustaleniu jego miejsca pobytu.

Zaginiony ma około 175 centymetrów wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, oczy koloru piwnego, bardzo krótkie włosy - jasny blond. Gdy ostatni raz był widziany nie posiadał zarostu. Na lewym przedramieniu od strony wewnętrznej ma tatuaż z napisem KRÓLIK oraz tatuaż na brzuchu po lewej stronie wizerunek sowy i napis KTM 2009.

W chwili zaginięcia Partyk Szałwiński był ubrany w niebieskie spodnie dresowe, czarne buty sportowe marki Jordan, czarną czapkę z daszkiem Nike, czarną bluzę wciąganą przez głowę z kapturem z napisem na plecach.

- Przeprowadzone przez rodzinę i policję działania nie doprowadziły do ustalenia miejsca pobytu Patryka Szałwińskiego, a on sam nie skontaktował się z najbliższymi - mówi Wioletta Dąbrowska, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.

Jeśli macie jakichkolwiek informacje, które mogą przyczynić się do odnalezienia zaginionego, to jak najszybciej skontaktujcie się z Komisariatem Policji Toruń-Podgórz - tel. 56 641-24-70 lub numer alarmowy 112.

(TUB)

fot. materiały KMP w Toruniu

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

zaginął, patryk szałwiński, toruń - komentarze opinie

  • Xxx - niezalogowany 2018-09-26 13:10:34

    http://m.torun.eska.pl/newsy/tragiczny-final-poszukiwan-21-latka-z-torunia-znaleziono-zwloki-na-drzewie/739794

Dodajesz jako: Zaloguj się