Robbie Williams zaśpiewa w Toruniu. Organizatorzy spełnią jego nietypową prośbę

Ciekawostki, Robbie Williams zaśpiewa Toruniu Organizatorzy spełnią nietypową prośbę - zdjęcie, fotografia
Filip Sobczak 01/12/2019 19:30

8 grudnia w Toruniu wystąpi Robbie Williams. Gwiazdor muzyki zdecydował się przyjechać do naszego miasta, ale organizatorzy koncertu musieli spełnić kilka jego zachcianek.

To bez wątpienia będzie najważniejsze wydarzenie kulturalne grudnia w Toruniu. 8 grudnia w sali CKK Jordanki wystąpi Robbie Williams. Artysta przyjedzie do naszego miasta na nagranie świątecznej gali telewizyjnej. Zostanie ono wyemitowane przez TVP podczas tegorocznych świąt.

„The Christmas Present” to pierwszy w karierze świąteczny album Robbie’ego Williamsa. Na dwupłytowe wydawnictwo składają się dwie części – „Christmas Past” i „Christmas Future” – pełne zarówno nowych utworów Robbiego, jak i świątecznych klasyków oraz wyjątkowych gości.

Na galę nie będą sprzedawane bilety. Pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie zostaną rozdystrybuowane za pośrednictwem lokalnych i regionalnych mediów. Pozostali będą musieli poczekać do świąt, kiedy to - tak jak wcześniej wspominaliśmy - występ Williamsa pokaże TVP.

Okazuje się, że gwiazda miała kilka zachcianek. Jak donosi portal jastrzabpost.pl, Williams zażyczył sobie między innymi, żeby w jego garderobie czekała na niego konsola z grą FIFA 20. Zachcianka oczywiście zostanie spełniona, a Robbie tuż przed występem rozegra wirtualny mecz piłkarski.

Fani tej niezwykle popularnej gry mogą kojarzyć Robbiego Williamsa z… FIFY 2000. 20 lat temu to właśnie piosenkę brytyjskiego artysty „It's Only Us” odgrywano przed rozpoczęciem rozgrywki, była bowiem podkładem pod intro gry. Każdy fan FIFY, a tych przecież w Toruniu na pewno nie brakuje, teraz z ogromnym wzruszeniem może wrócić do tamtych czasów.

Robbie Williams to wielki fan piłki nożnej i już nie pierwszy raz to udowodnił. Miłość do futbolu zaszczepiła w nim jego mama, która przez lata była właścicielką pubu przy treningowym boisku trzecioligowego klubu Port Vale. W czerwcu 2018 roku oczy całego piłkarskiego świata były zwrócone na Robbiego Williamsa podczas otwarcia Mistrzostw Świata w Rosji. Brytyjczyk w trakcie ceremonii odegrał mini koncert.

(Filip Sobczak)

fot. materiały prasowe

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

robbie williams, zachcianka, fifa 20, toruń, jordanki - komentarze opinie

  • Fred - niezalogowany 2019-12-01 23:04:57

    Grało się w FIFĘ :)

  • ave s - niezalogowany 2019-12-02 08:01:18

    Czy to będzie śpiew z playbacku ?

  • gość 2019-12-03 14:41:53

    Robbie Williams nigdy nie śpiewa z playbacku drogi ave s )

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama