Robaki w toruńskiej Biedronce! Jest reakcja sklepu [WIDEO]

Portal ototorun.pl 19/07/2019 09:18

W toruńskiej Biedronce na półce z karmą dla zwierząt znajdowały się robaki. Oburzony klient opublikował nagranie.

Tych zakupów z pewnością nie można zaliczyć do udanych. W Biedronce znajdującej się przy ulicy Dziewulskiego na toruńskim Rubinkowie nasz Czytelnik w karmie dla psów zauważył... robaki.

- Chcąc kupić karmę dla psa zauważyłem pełno much. Zaciekawiony podniosłem opakowanie z karmą. Wypłynęło z saszetki z karmą pełno mad. Sprawa została zgłoszona do Biedronki - opisuje sytuację klient popularnego marketu. 

My również o sprawie poinformowaliśmy przedstawicieli Biedronki. 

- Jakość oferowanych przez nas produktów jest dla nas priorytetem, dlatego niezwłocznie sprawdziliśmy otrzymany sygnał - mówi Justyna Rysiak, menedżer ds. relacji zewnętrznych w Jeronimo Martins Polska S.A. - Z przeprowadzonej kontroli wynika, że przyczyną tej jednostkowej sytuacji było uszkodzenie mechaniczne opakowania karmy. Wszystkie produkty z pudełka widocznego na nagraniu zostały natychmiast, jeszcze w środę, usunięte z sali sprzedaży. Posprzątano także to miejsce.

Personel sklepu sprawdził również pozostałe produkty dla zwierząt i nie stwierdził nieprawidłowości. - Nie odnotowaliśmy również innych tego typu reklamacji dotyczących tego produktu. Jednocześnie jest nam bardzo przykro, że klient mógł poczuć dyskomfort podczas zakupów - dodaje Justyna Rysiak.

To nie pierwszy raz, gdy w produktach Biedronki znajdowały się robaki. Na portalu "Oto Toruń" informowaliśmy już między innymi o wędlinie z "żywą niespodzianką" została zakupiona przez naszego Czytelnika w markecie przy ulicy Orląt Lwowskich. 

*

Jeśli byłeś świadkiem jakiegoś zdarzenia, masz problem i chcesz go nagłośnić, czy po prostu masz do nas jakieś pytanie - napisz na naszego e-maila: [email protected]

(AM)

fot. nadesłane

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

toruń, biedronka, runinkowo, robaki, biedronka toruń, robaki w sklepie - komentarze opinie

 • gość 2019-07-19 10:35:44

  a ble...zrzygam się zaraz

 • SzymonL - niezalogowany 2019-07-19 11:12:55

  "Wypłynęło z saszetki z karmą pełno mad."
  Co co wypłynęło?

 • Marcin - niezalogowany 2019-07-19 11:42:20

  To już nie pierwszy cyrk w tej Biedronce.. Już kilka razy naciąłem się na popsute produkty. A problemy z płatnościami kartą to chleb powszedni - ostatnio mieli problemy z terminalami i facetowi 2 razy ściągnęło pieniądze z konta. Odesłali go z kwitkiem do banku, ale nie przestali przyjmować płatności kartą. Ciekawe ile osób nie zorientowało się, że sklep ich oszukał.

 • Niki - niezalogowany 2019-07-19 15:09:13

  Jakie kierownictwo taki syf.

 • Gość 88 - niezalogowany 2019-07-22 03:05:53

  Kierownictwo kierownictwem (połowa jest z przypadku) ale co kierownik ma zrobić jak są dwie kasjerki na zmianie kas otwartych trzeba z 4,

 • Gość - niezalogowany 2019-09-24 05:28:13

  W biedronce nie ma jedzenia. Jest tam tylko syf dla biedoty, która tylko ciągle jęczy że im drogo. Więc nie ma się co dziwić że, w produktach nie tylko dla zwierząt jest zerowa jakość. Ja z tego samego sklepu już wiele syfu żywności oddałem, między innymi kiełbasy śląskie z Sokołów, które śmierdziały zdęchlizną. A biedronka nadal potem sprzedawała. Jest wiele produktów w tych sklepach, które są syfem na półkach.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama